THE ILLUSIONISTS LIVE 13.04.2019
CENA: 250 zł
Prosto z Broadwayu europejskie tournée 2019


1 dzień

- Przyjazd do Warszawy.

- Przejazd do Torwaru. Widowisko „THE ILLUSIONISTS” W tym wspaniałym show biorą udział niezwykle utalentowani iluzjoniści, należący do światowej czołówki:
Luis De Matos (Mistrz Magii), James More (Mistrz Oszustwa), Enzo (Niezapomniany), Andrew Basso (Mistrz Ucieczek), Yu Ho-Jin (Manipulator), Kevin James (Wynalazca) Sos i Victoria (Mistrzowie Przeobrażeń).
Wszystkich ich oklaskiwały miliony widzów na całym świecie. W trakcie przedstawienia wspólnie pokazują oni swe popisowe sztuczki na scenie. Publiczność ma okazję obejrzeć m.in. iluzje, lewitacje, czytanie w myślach oraz znikanie. Spektakl Iluzjoniści: Prosto z Broadwayu czaruje widzów w każdym wieku absolutnie niesamowitą kombinacją najbardziej śmiałych i zaskakujących sztuczek, jakie kiedykolwiek wykonywano na scenie.

Po występach w Nowym Jorku, Londynie i Azji, które pobiły rekordy popularności, producenci spektaklu „Iluzjoniści: Prosto z Broadwayu” zapowiedzieli dziś swoje najnowsze europejskie tournee.

Z końcem sezonu 2017/2018 Iluzjoniści ustanowili rekord przychodu z biletów w ciągu tygodnia w teatrach Marquis i Neil Simon (Broadway), Shaftesbury (West End), w Operze w Sydney (Australia), w Arts Centre w Melbourne (Australia) oraz w Auditorio Nacional (Meksyk). ?

- Przyjazd do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych.


Cena 250 zł

W cenie:

- transport autokarem,
- opłaty parkingowe,
- bilet wstępu,
- opiekę pilota,
- ubezpieczenie NNW,
- podatek VAT.

*Wyjazd odbędzie się przy grupie min. 45os.

Zapisy i informacje:

- Biuro Podróży ESSENTIA TRAVEL, ul. Jana Pawła II 4, 07-410 Ostrołęka, tel. 530-309-409.
- Biuro Podróży ESSENTIA, ul. Kilińskiego 44, 07-410 Ostrołęka, tel. 575-509-809.