DZIEŃ DZIECKA W LEGOLANDZIE” – 4 dni 
       
 
       
 
 
 
HARMONOGRAM PROGRAMU


1 dzień

- Spotkanie na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godz. przed wylotem samolotu. Odprawa.

- Przylot do Billund.

- Zakwaterowanie w hotelu. Krótki odpoczynek.

- Czas wolny do dowolnego wykorzystania np. spacer po Billund lub przejazd do Lalalandii-największego parku wodnego w Danii. To miejsce z gigantycznymi krytymi basenami o subtropikalnym klimacie, ze sztucznymi falami oraz wodnymi zjeżdżalniami. W parku wodnym panuje przez caly rok tropikalna atmosfera - temperatura wody 28 stopni, a temperatura powietrza 30 stopni. Płatne dodatkowo. Koszt to 162 zł (od 12.r.ż.), 132 zł (3-12 lat)

- Powrót do hotelu.

- Obiadokolacja (dodatkowo płatna).

- Nocleg.


2 i 3 dzień


- Śniadanie

- Przejazd do Legolandu, jedynego w Skandynawii i pierwszego na świecie lunaparku zbudowanego z klocków Lego. Na ponad 14 hektarach jakie zajmuje park, na dzieci i dorosłych czeka znacznie więcej atrakcji. Całodzienny pobyt.(bilet wliczony w cenę)

- Najnowszą sekcję opanowali NINJAGO® z magicznego świata ninja Mistrzów Spinjitzu. Strefa LEGO® NINJAGO® World kryje najlepsze przygody w najnowocześniejszym wydaniu: tunel laserowy Lloyd's, kolejka górska The Ride w 3D oraz ściankę wspinaczkową Cole'a i sklep poświęcony wyłącznie NINJAGO®.

- Poszukiwaczom naprawdę mocnych wrażeń polecamy sekcję polarną, czyli Polar Land, której głównym punktem jest kolejka górska z unikatowym, 5-metrowym spadkiem! Polar Land to również wspaniałe pingwinarium, gdzie podziwiać można te niezwykłe ptaki.

- Atlantis by SEA LIFE™ to fascynujący świat podwodny, gdzie w nowoczesnych, ogromnych akwariach kryją się najciekawsze morskie stwory, jak rekiny czy gigantyczne japońskie kraby. Podwodne tunele pozwalają podziwiać je dosłownie pod każdym kątem! Na początek jednak warto wybrać się na seans filmowy w 4D!

- KNIGHTS’ KINGDOM™ to kraina rycerzy, jednak nie tylko dla chłopców! Na wszystkie dzieci i ich rodziców czekają Królewskie przedstawienia, prawdziwe księżniczki oraz dwie emocjonujące atrakcje. Pierwszą z nich jest kolejka górska The Dragon, która podczas szalonej przejażdżki przez królestwo dostarczy dużo śmiechu i emocji. Druga atrakcja to kolejka po rzece Wikingów, gdzie oddać się można wodnemu szaleństwu na karuzeli, która kręci się nie tylko w kółko, ale również wokół własnej osi!

- W miasteczku LEGOREDO® TOWN wyjętym wprost z ery Dzikiego Zachodu najmłodsi mogą liczyć na spotkanie z wodzem plemienia oraz niezapomniane wrażenia z przejażdżki konnej na karuzeli Western Ride, poszukiwania złota w LEGOLDMINE® oraz początkowo spokojnej wyprawy prawdziwym canoe przez historyczny Dziki Zachód, by na koniec spłynąć w dół ze sporej wysokości wprost do Dzikiej Rzeki.

- ADVENTURE LAND to kolekcja najlepszych kolejek górskich w całym parku przygotowana specjalnie dla amatorów mocnych wrażeń. Na X-treme Racers pognacie ponad 60 km/h 16 metrów nad poziomem parku, na łódkach Jungle Racers będziecie ścigać się po wodzie natomiast wnętrza egipskiej świątyni odkryjecie przesiadając się na jeepy.

- Jeśli LEGOLAND® postanowią odwiedzić piraci znajdą dla siebie ogromną powierzchnię parku PIRATE LAND i specjalne tematyczne atrakcje: specjalny, pionowy rollercoaster na latarni morskiej, gdzie odważni najpierw powoli wjeżdżają na górę, by następnie opaść na dół z dużą szybkością, pirackie karuzele i najprawdziwsze statki, o które stoczyć trzeba będzie walkę w iście pirackim stylu.

- Dla najmłodszych odwiedzających park czeka strefa DUPLO® LAND, gdzie przygotowano karuzele i plac zabaw.

- Obiadokolacja (dodatkowo płatna)

- Powrót do hotelu na nocleg.


4 dzień

- Śniadanie.

- Czas wolny do dowolnego wykorzystania (zakupy, odpoczynek)

- Wymeldowanie z hotelu.

- Transfer na lotnisko.

- Przelot do Warszawy.

- Powrót do miejsca zbiórki.


Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie. Przy przekraczaniu granicy obowiązuje aktualny dowód osobisty lub paszport.Ceny biletu do Legolandu (płatne dodatkowo) to koszt ok. 270 zł za dwa dni (za osobę powyżej 12 r. ż). Na dzieci do 12 r. ż występują zniżki. Być może uda się skorzystać z promocji, podczas której dzieci do 12 r. ż nie będą płaciły za bilet. Ceny biletu do Lalandii-(płatne dodatkowo) to koszt 162 zł (od. 12 r. ż), 132 zł (3-12 lat)

*ceny biletów w 2020 r. mogą ulec nieznacznej zmianie.

W cenie:

- bilety lotnicze z bagażem podręcznym o wymiarach 40x30x20 cm. Dokupienie bagażu o wymiarach 55x40x23 cm to koszt 65 zł/os. w dwie strony (wg wytycznych linii Wizzair obowiązujących od listopada 2018 r,
- 3 noclegi w pokojach z łazienkami w hotelu 3*
- 3x śniadanie,
- opiekę pilota od momentu wylotu,
- ubezpieczenie NNW oraz KL,
- obowiązkowy podatek turystyczny TFG,
- podatek VAT.

*Cena obowiązuje przy grupie min. 20 osób (razem z dziećmi).

 
ZAPISZ SIĘ!

Formularz rezerwacji