Kolonie windsurfingowe „Przygoda z deską”
17–24.07.2021 r. (8dni/7noclegów) - Łeba
CENA: 1872 zł

< wróć do wyboru ofert
 

UWAGA: BRAK WOLNYCH MIEJSC! 

     
        
      
       
   


 
WIEK UCZESTNIKÓW:   10-16 lat

CENA:   1872 zł

TERMIN:  17-24.07.2021 (8dni/7noclegów)

ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Wczasowy „Chemar 2” w Łebie oferuje zakwaterowanie w pokojach 3,4,5 os. z łazienkami. Ośrodek usytuowany  200 m od morza, wśród sosen pasa nadmorskiego, a to wszystko aż na 2 hektarach powierzchni! Posiada m.in.: boiska do siatkówki i koszykówki, plac zabaw, kort tenisowy, siłownie, stół pingpongowy, sale do zajęć edukacyjnych.
http://www.chemar2.ta.pl/

SZKÓŁKA WINDSURFINGOWA:
- 9 godzin zajęć windsurfingowych w grupach z instruktorem (1,5 h dziennie),
https://www.windsurfing-habenda.pl/

WYŻYWIENIE:

Trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad z serwowanym podwieczorkiem, kolacja). Pierwszy posiłek w dniu przyjazdu: kolacja. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę.


W PROGRAMIE:

- opieka naszych niesamowitych, pełnych energii wychowawców oraz kierownika wypoczynku,
- 9 godzin zajęć windsurfingowych w grupach z instruktorem (1,5 h dziennie),
- opieka medyczna pielęgniarki (lekarz na wezwanie),
- beztroskie plażowanie, kąpiele morskie pod opieką ratowników WOPR,
- wieczór integracyjny przy ognisku,
- dyskoteka,
- codzienne zajęcia sportowo-rekreacyjne na obiektach znajdujących się na terenie ośrodka,
- konkursy (np. konkurs talentów, plastyczny, muzyczny), zabawy integracyjne np. Chrzest Morski, spartakiady na wesoło, a na nich:
  • mega twister - prawa ręka na czerwonym, lewa noga na zielonym-kto utrzyma się najdłużej, na macie- wygrywa. W jednym momencie na naszym gigantycznym twisterze może bawić się kilka osób
  • drużynowe przeciąganie liny - kto jest silniejszy? Sprawdzimy swoje możliwości. Ogrom dobrej zabawy i śmiechu na  miękkim, nadmorskim piasku, gwarantowany!
  • sumo, to jedna z najzabawniejszych konkurencji! Zostań japońskim wojownikiem w śmiesznym kostiumie z gąbki. Zadanie do wykonania?-Twój przeciwnik musi znaleźć się poza matą.
  • ruroskoczki – trzymaj się mocno i poskacz razem z innymi na dmuchanych olbrzymach. Dasz radę
  • spodnie potrójne: wyścig w potrójnych spodniach to jest to;) Czy łatwo jest biec między przeszkodami będąc „przyszytym” do innych osób? Przekonajcie się sami? Ogrom śmiechu gwarantowany!
  • kilkuosobowe narty: kilka osób na jednych nartach? Czemu nie! W tej konkurencji liczy się współpraca wszystkich członków grupy, bo bieg w wieloosobowych nartach to naprawdę niezła gratka!
  • taśmy wieloosobowe: zabawa przypominająca gąsienicę czołgu. Będąc w specjalnej gumowej taśmie, będziecie musieli dopasować tempo, aby się nie wywrócić i zwyciężyć.

- wycieczki do:  
 
  • Sea park Sarbsk (atrakcją parku jest karmienie fok oraz przeprowadzanie ich treningu w obecności widowni. Odwiedzić tu możemy również prehistoryczne oceanarium  3D z kinem 5D czy Muzeum marynistyczne, które oddaje klimat żeglarskiego życia),  http://www.seapark.pl/
  • Łebskie Klocki (tylko tutaj można podziwiać 30 największych modeli w historii firmy LEGO. Wyróżniającą Łebskie Klocki atrakcją są interaktywne makiety przedstawiające życie miasta oraz okazała makieta kolejowa ze sterowanymi pociągami. Na entuzjastów czekają również interaktywne modele sterowane za pomocą pilotów),  https://lebskieklocki.pl/
  • Park Dinozaurów Łeba Park –na ogromnej 20 ha powierzchni parku spotkamy trójwymiarowe gady naturalnej wielkości (w skali 1:1). Czeka na nas również moc atrakcji, m.in.: zamek strachu, bajlandia czyli świat bajek widziany w 3D, największe w Polsce pole Minigolfa z 18 dołkami położone na terenie 10000 m2, kino 7D max, eurobangee, pojazdy Flinstonów, małpi gaj, labirynt magicznych luster, wioska indiańska w której można sprawdzić swoje siły w strzelaniu z łuku czy wiatrówki, Diabelski Młyn o wysokości 27 metrów.  NOWOŚĆ 2020: zjeżdżalnia Boomerang! - zjazd na pontonach - 10 metrów ślizgu, a do tego inne ogromne zjeżdżalnie wodne. (dojazd Dinobusem, czas trwania wycieczki około 5-6 godz.)  https://lebapark.pl/


Cena zawiera:
- transport komfortowym autokarem z klimatyzacją z Ostrołęki oraz Warszawy,
- opiekę wychowawców/animatorów oraz kierownika wypoczynku,
- bilety wstępu na wszystkie atrakcje zawarte w programie,
-7 noclegów w pokojach 3,4 i 5 osobowych z łazienkami,
- wyżywienie (7 x śniadanie, 7 x obiad z podwieczorkiem, 7 x kolacja, 1x ognisko z prowiantem, 1x suchy prowiant na drogę powrotną),
- 9 godzin zajęć windsurfingowych w grupach z instruktorem
- opiekę medyczną (pielęgniarka w ośrodku oraz lekarz na wezwanie),
- materiały niezbędne do realizacji zajęć,
- ubezpieczenie NNW,
- podatek VAT.

Dokumenty do pobrania (PDF)

 
 
Zapisy oraz informacje:
Biuro Podróży ESSENTIA, ul. Kilińskiego 44, Ostrołęka, tel. 575-509-809
Biuro Podróży ESSENTIA, E Leclerc, ul. Jana Pawła II 4, Ostrołęka, tel. 530-309-409

 
 
ZAPISZ SIĘ!
Formularz rezerwacji
 
INFORMACJE O UCZESTNIKU:
 
DANE RODZICA LUB OPIEKUNA UCZESTNIKA