Kolonie w Lloret de Mar ze zwiedzaniem Paryża, zabawą w
Disneylandzie, szaleństwem we włoskim parku rozrywki
Gardaland oraz wycieczkami w cenie

(Barcelona, Monte Carlo i Monako)

13-26.07.2023 (14 dni)

CENA: od 3854

Wyjazd z Ostrołęki, Ostrowi Maz. i Warszawy - bez dopłat
     Lloret de Mar
jest najsłynniejszym kurortem wakacyjnym Costa Brava w Katalonii. Na gorącym wybrzeżu nie brakuje nigdy atrakcji i słońca. Znajdziemy tu ciekawe zabytki, ciepłe morze i piaszczyste plaże, wzdłuż których biegnie najładniejsza i najbardziej elegancka nadmorska promenada. Latem, tętniące życiem Lloret jest całkowicie podporządkowane turystom.

Na naszych koloniach oddacie się beztroskiemu plażowaniu, kąpielom w morzu i basenie. Czekają na Was tętniące gorącymi rytmami dyskoteki, konkursy z nagrodami, cudowne plaże, na których pogramy w piłkę nożną, siatkówkę, czy badmintona. Mamy dla Was niezliczone ilości gier i zabaw na plaży i w terenie. Od zgiełku imprezowego kurortu, będziemy mogli aktywnie odpocząć podczas spacerów wzdłuż pięknego, klifowego wybrzeża czy szalejąc w wodnych parkach rozrywki. A wszystko to z naszą niesamowitą, sprawdzoną kadrą.

Costa Brava czeka na Was ☺ Pakujcie się już dziś!

 
 
WIEK UCZESTNIKÓW:  

13-18 lat


Za dopłatą możliwość udziału osób dorosłych.
Opłata klimatyczna dla osób powyżej 16 roku życia wynosi 10 euro za cały pobyt.TERMIN: 

13-26.07.2023
(14 dni)


ZAKWATEROWANIE:

7 noclegów w komfortowym hotelu Maria del Mar 4****, położonym w ścisłym centrum Lloret de Mar, ok. 300 m od plaży, blisko nadmorskiej promenady oraz licznych sklepów, barów i restauracji. Oferuje on kryty i odkryty basen, darmowe WiFi, siłownię oraz taras do opalania.

Pokoje 3-4 osobowe z łazienkami i klimatyzacją w cenie, wyposażone są w suszarkę do włosów i telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. W każdym pokoju znajduje się także balkon.
Hotel Maria del Mar zapewnia salę telewizyjną, punkt informacji turystycznej oraz całodobową recepcję. Latem organizowane są występy rozrywkowe.
Na terenie hotelu oprócz restauracji mieści się kawiarnia i bar przy basenie, w którym można posłuchać muzyki na żywo.

https://www.youtube.com/watch?v=VEOsifoKeawHotel Maria del MarWYŻYWIENIE:

Francja: 1 ciepły posiłek, 1 śniadanie kontynentalne.
Hiszpania: Całodzienne wyżywienie (3 posiłki-śniadanie, obiad, kolacja) w formie bufetu w restauracji hotelowej. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Prowiant na drogę powrotną. Woda w cenie do posiłków (inne napoje płatne dodatkowo). W trakcie całodziennych wycieczek – prowiant zamiast obiadu.

Restauracja w hotelu Maria del Mar serwuje urozmaicone dania kuchni hiszpańskiej i międzynarodowej.
Lokal dysponuje kuchnią pokazową.TRANSPORT:

komfortowy autokar z klimatyzacją, toaletą, video.


KADRA:

Pilot-kierownik, wychowawcy, miejscowa opieka medyczna, hiszpański ratownik na plaży.

 
WYMAGANE DOKUMENTY:

Aktualny dowód osobisty lub paszport.
Karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) – zalecamy https://www.nfz.gov.pl/dla-pacjenta/nasze-zdrowie-w-ue/leczenie-w-krajach-unii-europejskiej-i-efta/jak-wyrobic-karte-ekuz/


UBEZPIECZENIE:


Signal Iduna: Koszy Leczenia z wliczonym ubezpieczeniem od chorób przewlekłych i leczeniem Covid-19 - suma 20 000 euro, Nieszczęśliwe Wypadki - suma 15 000 zł, bagaż - suma 2000 zł


CENA:

❖ Cena dla dziecko do 17 lat - 3854 zł + 150 euro (bilety wstępu wg programu)
❖ Cena dla osobę dorosłą (18lat i powyżej) - 3960 zł + 150 euro (bilety wstępu wg programu)Cena obejmuje:

- transport autokarem,
- 1 nocleg w Paryżu,
- pobyt 8 dni (7 noclegów) w 4* hotelu Maria Del Mar w Lloret de Mar,
- wyżywienie wg programu + prowiant na drogę powrotną,
- ubezpieczenie Signal Iduna - wymienione w ofercie,
- opiekę pedagogiczną,
- opiekę pilota,
- usługi przewodników w Paryżu oraz Barcelonie,
- obowiązkową składkę do Funduszu Gwarancyjnego w wysokości 10 zł,
- obowiązkową składkę do Funduszu Pomocowego w kwocie 10 zł,
- podatek vat,
- marża.


Cena nie obejmuje:

- wycieczek fakultatywnych dla chętnych,
- napojów innych niż przewidziane w ofercie,
-obowiązkowych wydatków programowych: 150 euro płatne obligatoryjne (wraz z końcową ratą za kolonie) bilety wstępu i opłaty rezerwacyjne do parków rozrywki: Disneyland i Gardaland, rejs po Sekwanie, parkingi oraz opłaty wjazdowe,
- biletu wstępu na Stadion Camp Nou (dla chętnych)-27 euro
- wjazdu na III poziom na wieżę Eiffla w Paryżu (dla chętnych)-15 euro
- opłaty klimatycznej (dla osób powyżej 16 roku życia) - 10 euro
- wydatków własnych: np. zakupów,
- dodatkowych ubezpieczeń np. od rezygnacji

UWAGI: Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 100 €.
Karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia - dla osób od 16 lat), cena 30-50 Є (zależy od dyskoteki), pojedyncze wejście 15-18 Є

Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.


Stawki za dodatkowe ubezpieczenie*:

➢ Za dziecko do 17 lat:


- Ubezpieczenie kosztów rezygnacji oraz przerwania podróży – 111 zł/os.
- Ubezpieczenie kosztów rezygnacji oraz przerwania podróży z COVID19 i kwarantanną – 178 zł/os.
- Ubezpieczenie kosztów rezygnacji oraz przerwania podróży z chorobami przewlekłymi – 223 zł/os.
- Ubezpieczenie kosztów rezygnacji oraz przerwania podróży z COVID19 i kwarantanną oraz chorobami przewlekłymi – 290 zł/os

.

➢ Za osobę dorosłą 18 lat i powyżej:

- Ubezpieczenie kosztów rezygnacji oraz przerwania podróży – 114 zł/os.
- Ubezpieczenie kosztów rezygnacji oraz przerwania podróży z COVID19 i kwarantanną – 183 zł/os.
- Ubezpieczenie kosztów rezygnacji oraz przerwania podróży z chorobami przewlekłymi – 229 zł/os.
- Ubezpieczenie kosztów rezygnacji oraz przerwania podróży z COVID19 i kwarantanną oraz chorobami przewlekłymi – 298 zł/os.

* w przypadku wykupienia imprezy turystycznej (data zawarcia umowy) 7 dni lub mniej przed
wyjazdem cena dodatkowego ubezpieczenia wzrasta o 60%.PROGRAM:

Dzień 1, 13.07


Wyjazd wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd przez Niemcy do Francji.

Dzień 2, 14.07


- Przejazd do Paryża. Zwiedzanie Paryża z przewodnikiem w j. polskim: Wieża Eiffla (dla chętnych wjazd na III poziom – płatny dodatkowo ok. 15 Є), Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Luwr, Les Halles, Centrum Pompidou, wyspa La Cite, Katedra Notre Dame, Ratusz, Hotel de Ville, Sainte Chapelle, rejs po Sekwanie (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych). Obiadokolacja. Przejazd do hotelu. Nocleg.

Dzień 3, 15.07


- Śniadanie kontynentalne. Wymeldowanie.
- Przyjazd do DISNEYLANDU - całodzienna zabawa w słynnym parku rozrywki (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych). Na miejscu istnieje możliwość zakupu posiłków w cenie ok. 10-15 Є.
- Nocny przejazd przez Francję do Hiszpanii.


Dzień 4-11, 16-23.07  Pobyt w Lloret de Mar – 8 dni (7 noclegów).


- Śniadanie we własnym zakresie. Przyjazd do Lloret de Mar w godz. popołudniowych. Zakwaterowanie.
Kolacja.

W programie - piesze wycieczki po Lloret de Mar, plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, konkursy, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe, korzystanie z infrastruktury hotelu, korzystanie z basenu na terenie hotelu pod opieką ratownika, wieczorne dyskoteki w hotelu lub wyjścia na dyskoteki w klubach (od 16 lat) wymagany dokument tożsamości, płatne ok. 15 euro jednorazowo lub karnet do jednej dyskoteki ok. 26 euro – min. 5x. Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych, realizowanych przez lokalnego kontrahenta).

- wycieczka autokarowa do BARCELONY Zwiedzanie miasta z przewodnikiem w j. polskim - w programie m.in. słynna ulica La Rambla, baśniowy Park Guell, Sagrada Familia (z zewnątrz), Port Vell, Kolumna Krzysztofa Kolumba, Plaza Reial-Plac Królewski, jeden z najładniejszych Placów w Barcelonie z 1850 roku, urzekające i malownicze miejsce z szeregiem restauracji i barów, Mozaika Joana Miro, La Boqueria - hala targowa nr 1 na świecie w której ilość i różnorodność produktów oraz specjałów z całego świata zapiera dech w piersiach, Katedra Świetej Eulalii, Passeo de Gracia - jedna z głównych i najbardziej znanych ulic Barcelony, Wzgórze Montjuic ze stadionem olimpijskim, dla chętnych – wizyta na Camp Nou – legendarnym stadionie FC (bilet dodatkowo płatny dla chętnych 27 €),


Dzień 12, 24.07


- Śniadanie. Wykwaterowanie z pokoi. Pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną przed południem. Przyjazd do Księstwa Monako, krótki spacer (bez wnętrz), m.in. Stare Miasto, Pałac Książęcy, Katedra z grobem Grace Kelly. Przejazd do Monte Carlo. Krótki spacer po pięknie oświetlonym mieście.
Przejazd nocny przez Francję do Włoch.


Dzień 13, 25.07


- Przyjazd do Włoch w godzinach porannych, wypoczynek i zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki GARDALAND. Czas pobytu ok. 9 godzin (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych). Wieczorem wyjazd do Polski. Możliwy postój na ciepły posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 6 euro).

Dzień 14, 26.07


- Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy.


PROGRAM FAKUTALTYWNY:

Wycieczki fakultatywne realizowane przy grupie minimum 25 osób chętnych.


Rejs do Tossa de Mar – rejs statkiem ze szklanym dnem, do słynnego kurortu na wybrzeżu Costa Brava, znanego z jednej z najpiękniejszych w Hiszpanii, średniowiecznej starówki Vila Vella i fortyfikacji obronnych z XII w. Uroku dodaje zabytkom ich otoczenie – skalne urwiska, piaszczyste, złociste plaże i lazurowe morze zapraszające do beztroskiego odpoczynku. Cena 30 euro + własne wydatki.

Water World – jeden z największych parków wodnych w Europie znajdujący się w Lloret de Mar. Liczne atrakcje wodne – baseny, rwące rzeki, zjeżdżalnie speed i kamikadze, spowodują, iż zabawa w parku wodnym dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń. Cena ok. 40 euro + własne wydatki.

Marineland – to dwa parki w jednym- delfinarium i morskie ZOO oraz park wodny. Dla zwiedzających
organizowane są pokazy pływackie delfinów. W zoo zgromadzono wiele gatunków ptaków, a stojąc w tunelu
pod powierzchnią wody zobaczyć można pływające pingwiny i lwy morskie. W parku wodnym można
korzystać z dużej ilości zjeżdżalni i basenów. Cena ok. 35 euro + własne wydatki.


Wymogi wjazdowe (Covid) do Francji/Hiszpanii/Monako/Włoch - stan na 5.01.2023

Osoby zaszczepione
Nie ma obowiązku okazywania unijnego certyfikatu Covid-19 przy wjeździe do wyżej wymienionych krajów.

Osoby niezaszczepione/ozdrowieńcy
Nie ma obowiązku okazywania negatywnego wyniku testu na Covid-19 ani certyfikatu ozdrowieńca.
https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacychDokumenty do pobrania (PDF)

 
 
Zapisy oraz informacje:

Biuro Podróży ESSENTIA, ul. Kilińskiego 44, Ostrołęka, tel. 575-509-809
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biuro Podróży ESSENTIA, E Leclerc, ul. Jana Pawła II 4, Ostrołęka, tel. 530-309-409
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


ZAPISZ SIĘ!
 
Formularz rezerwacji
 
INFORMACJE O UCZESTNIKU:
 
DANE RODZICA LUB OPIEKUNA UCZESTNIKA