Łeba - Kolonie windsurfingowe.
„Przygoda z deską”

9–16.07.2022 r. (8dni/7noclegów)
CENA: 2258 zł

< wróć do wyboru ofert

Łeba - miasto w północnej Polsce, położone na Wybrzeżu Słowińskim, miejscowość wypoczynkowa z portem morskim i kąpieliskami. Z uwagi na oryginalne, atrakcyjnie turystycznie położenie, plaże łebskie od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród turystów. Amatorzy plażowania cenią je sobie z uwagi na ich szerokość natomiast amatorów spacerów wzdłuż morskiego brzegu zachwycają różnorodne krajobrazy i zmienna, niejednostajna linia brzegowa.


 

     
        
      
       
   


 
WIEK UCZESTNIKÓW:   10-16 lat

CENA:   2258 zł

TERMIN:  09–16.07.2022 r. (8dni/7noclegów)

ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Wczasowy „Chemar 2” w Łebie oferuje zakwaterowanie w pokojach 3,4,5 os. z łazienkami. Ośrodek usytuowany  200 m od morza, wśród sosen pasa nadmorskiego, a to wszystko aż na 2 hektarach powierzchni! Posiada m.in.: boiska do siatkówki i koszykówki, plac zabaw, kort tenisowy, siłownie, stół pingpongowy, sale do zajęć edukacyjnych.
http://www.chemar2.ta.pl/

SZKÓŁKA WINDSURFINGOWA:
- 9 godzin zajęć windsurfingowych w grupach z instruktorem (1,5 h dziennie),
https://www.windsurfing-habenda.pl/

WYŻYWIENIE:

Trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad z serwowanym podwieczorkiem, kolacja). Pierwszy posiłek w dniu przyjazdu: kolacja. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę.


W PROGRAMIE:

- opieka naszych niesamowitych, pełnych energii wychowawców oraz kierownika wypoczynku,
- 9 godzin zajęć windsurfingowych w grupach z instruktorem (1,5 h dziennie),
- opieka medyczna pielęgniarki (lekarz na wezwanie),
- beztroskie plażowanie, kąpiele morskie pod opieką ratowników WOPR,
- wieczór integracyjny przy ognisku,
- dyskoteka,
- codzienne zajęcia sportowo-rekreacyjne na obiektach znajdujących się na terenie ośrodka,
- konkursy (np. konkurs talentów, plastyczny, muzyczny), zabawy integracyjne np. Chrzest Morski, spartakiady na wesoło, a na nich:
 • mega twister - prawa ręka na czerwonym, lewa noga na zielonym-kto utrzyma się najdłużej, na macie- wygrywa. W jednym momencie na naszym gigantycznym twisterze może bawić się kilka osób
 • drużynowe przeciąganie liny - kto jest silniejszy? Sprawdzimy swoje możliwości. Ogrom dobrej zabawy i śmiechu na  miękkim, nadmorskim piasku, gwarantowany!
 • sumo, to jedna z najzabawniejszych konkurencji! Zostań japońskim wojownikiem w śmiesznym kostiumie z gąbki. Zadanie do wykonania?-Twój przeciwnik musi znaleźć się poza matą.
 • ruroskoczki – trzymaj się mocno i poskacz razem z innymi na dmuchanych olbrzymach. Dasz radę
 • spodnie potrójne: wyścig w potrójnych spodniach to jest to;) Czy łatwo jest biec między przeszkodami będąc „przyszytym” do innych osób? Przekonajcie się sami? Ogrom śmiechu gwarantowany!
 • kilkuosobowe narty: kilka osób na jednych nartach? Czemu nie! W tej konkurencji liczy się współpraca wszystkich członków grupy, bo bieg w wieloosobowych nartach to naprawdę niezła gratka!
 • taśmy wieloosobowe: zabawa przypominająca gąsienicę czołgu. Będąc w specjalnej gumowej taśmie, będziecie musieli dopasować tempo, aby się nie wywrócić i zwyciężyć.

- wycieczki do:  
 
 • Sea park Sarbsk (atrakcją parku jest karmienie fok oraz przeprowadzanie ich treningu w obecności widowni. Odwiedzić tu możemy również prehistoryczne oceanarium  3D z kinem 5D czy Muzeum marynistyczne, które oddaje klimat żeglarskiego życia), 
  http://www.seapark.pl/
 • Discovery Park - Park, w którym cała rodzina przeżyje niesamowitą przygodę! To kilkanaście wspaniałych atrakcji dla dzieci w różnym wieku. Nasz Park ma za zadanie zapewnić Wam rodzinną rozrywkę. Dlatego już kilkuletnie Maluchu odnajdą coś dla siebie, a w razie obaw, na niektórych atrakcjach może towarzyszyć dziecku starsze rodzeństwo lub nawet rodzic. Bo kto nie chciałby pojeździć w Wakacyjnej Szkole Nauki Jazdy?
  https://discoverypark.pl/
 • Park Dinozaurów Łeba Park –na ogromnej 20 ha powierzchni parku spotkamy trójwymiarowe gady naturalnej wielkości (w skali 1:1). Czeka na nas również moc atrakcji, m.in.: zamek strachu, bajlandia czyli świat bajek widziany w 3D, największe w Polsce pole Minigolfa z 18 dołkami położone na terenie 10000 m2, kino 7D max, eurobangee, pojazdy Flinstonów, małpi gaj, labirynt magicznych luster, wioska indiańska w której można sprawdzić swoje siły w strzelaniu z łuku czy wiatrówki, Diabelski Młyn o wysokości 27 metrów.  NOWOŚĆ 2020: zjeżdżalnia Boomerang! - zjazd na pontonach - 10 metrów ślizgu, a do tego inne ogromne zjeżdżalnie wodne. (dojazd Dinobusem, czas trwania wycieczki około 5-6 godz.) 
  https://lebapark.pl/


Cena zawiera:
- transport komfortowym autokarem z klimatyzacją,
- bilety wstępu na atrakcje zawarte w programie,
- opłaty parkingowe,
-7 noclegów w pokojach 3,4 i 5 osobowych z łazienkami,
- wyżywienie (7 x śniadanie, 7 x obiad z podwieczorkiem, 7 x kolacja, 1x ognisko z prowiantem, 1x suchy prowiant na drogę powrotną),
- opiekę wychowawców/animatorów oraz kierownika wypoczynku,
- 9 godzin zajęć windsurfingowych w grupach z instruktorem
- niezbędne materiały do realizacji zajęć,
- opieka medyczna (pielęgniarka w ośrodku oraz lekarz na wezwanie),
- ubezpieczenie,
- podatek TFG i TFP,
- podatek VAT.


Dokumenty do pobrania (PDF)

 
 
Zapisy oraz informacje:
Biuro Podróży ESSENTIA, ul. Kilińskiego 44, Ostrołęka, tel. 575-509-809
Biuro Podróży ESSENTIA, E Leclerc, ul. Jana Pawła II 4, Ostrołęka, tel. 530-309-409

 
 
ZAPISZ SIĘ!
Formularz rezerwacji
 
INFORMACJE O UCZESTNIKU:
 
DANE RODZICA LUB OPIEKUNA UCZESTNIKA