Kolonie rekreacyjno – sportowe
"Nadmorska przygoda"

12 –19.08.2023 r. (8dni/7noclegów) – Jastrzębia Góra
CENA: 1985zł
Wszystkie bilety w cenie
: Centrum Nauki Experyment, Aqupark w Redzie, Fokarium, park linowy


Wyjazd z Ostrołęki

 
Jastrzębia Góra - to spokojny, niezwykle urokliwy kurort, który słynie z wąwozów, pięknej długiej, osłoniętej klifami plaży oraz promenady ze sklepikami, kawiarniami i restauracjami.

 

     

      WIEK UCZESTNIKÓW:  

6-17 latCENA: 

1985 złTERMIN: 

12 –19.08.2023


ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Wypoczynkowy „Diuna” to komfortowy, nowoczesny obiekt położony na zadbanym, zielonym terenie, ok. 300 m od morza. Teren ośrodka jest bezpieczny, ogrodzony i monitorowany. Obiekt jest położony przy spokojnej, bocznej uliczce, z dala od zgiełku głównej drogi, co gwarantuje ciszę i bezpieczeństwo. Lokalizacja ośrodka umożliwia zejście na plażę łagodną ścieżką przez las. Śródmiejska promenada ze swymi restauracjami, kawiarniami i sklepikami oddalona jest o kilka minut spacerem.

Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 2, 3, 4-os. z łazienkami oraz w zestawach dwupokojowych w układzie 2+4 lub 3+3 - pokoje przechodnie ze wspólną łazienką. Na miejscu znajduje się wielofunkcyjne boisko (do piłki nożnej, siatkowej, koszykowej, tenisa) atestowany plac zabaw, siłownia zewnętrzna, zadaszony grill oraz sala do gier ze stołem do ping-ponga i piłkarzykami. Ponadto do dyspozycji uczestników jest klimatyzowana jadalnia i recepcja. Obiekt dysponuje salą telewizyjną i dyskotekową oraz salami do zajęć dydaktycznych.


WYŻYWIENIE:

Trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad z serwowanym podwieczorkiem, kolacja). Pierwszy posiłek w dniu przyjazdu: kolacja. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę). Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad i podwieczorek serwowany do stolika.


W PROGRAMIE:

- opieka wychowawców, kierownika wypoczynku, pielęgniarki (lekarz na wezwanie),
- plażowanie, kąpiele morskie pod opieką ratowników,
- zajęcia sportowe i rekreacyjne na obiektach znajdujących się na terenie ośrodka,
- konkursy, teleturnieje, gry zespołowe m. in. tory przeszkód na wesoło, zabawy integracyjne, konkursy m. in. festiwal karaoke i „Mam Talent”,
- wieczór integracyjny przy ognisku,
- dyskoteka,
- wycieczki:

 
  • Gdynia: Centrum Experyment w Gdyni - to pięć interaktywnych wystaw tematycznych: eksponaty z zachętą działania, do poznania przez doświadczanie, eksponaty z wiedzą do wykorzystania. Przy stanowiskach prowadzona jest aktywna edukacja – można skorzystać ze ścieżek zwiedzania, animacji i edukacji przy eksponatach-zwiedzanie indywidualne, jedyny w Europie aquapark w Redzie, z żywymi rekinami, z zjeżdżalniami przechodzącymi przez akwarium z rekinami, z rzeką ze zjazdami pontonami oraz z basenem ze sztuczna falą.
  • Hel: Fokarium - wizyta w Stacji Morskiej, gdzie będzie można obserwować zachowanie szarych fok i  uczestniczyć w treningu, zabawie fok oraz ceremoniale ich karmienia. To tu naukowcy i entuzjaści pracują nad ochroną ssaków morskich Bałtyku. Spacer wśród urokliwych uliczek miasteczka.
  • Władysławowo: Park Linowy Alfa - park rekreacyjny z kilkoma trasami linowymi i wspinaczkowymi w leśnej scenerii, spacer po mieście, zwiedzanie Alei Gwiazd Sportu.
  • Spacer Lisim Jarem: – wąwóz ciągnący się wąskim pasem do wybrzeża Bałtyku, miejscami osiągającygłębokość 50 m.

Cena 1985zł /os. zawiera:


- transport komfortowym autokarem z klimatyzacją,
- opiekę wychowawców/animatorów oraz kierownika wypoczynku,
- bilety wstępu na atrakcje zawarte w programie,
- 7 noclegów w pokojach 3,4 i 5,6 osobowych z łazienkami,
- wyżywienie (7 x śniadanie, 6 x obiad z podwieczorkiem, 7 x kolacja, 1x ognisko z prowiantem, 1x suchy
prowiant na drogę powrotną),
- niezbędne materiały do realizacji zajęć,
- opieka medyczna (pielęgniarka w ośrodku oraz lekarz na wezwanie),
- ubezpieczenie NNW,
- podatek TFG i TFP,
- podatek VAT.Dokumenty do pobrania (PDF)
 
 
Zapisy oraz informacje:

Biuro Podróży ESSENTIA, ul. Kilińskiego 44, Ostrołęka, tel. 575-509-809
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biuro Podróży ESSENTIA, E Leclerc, ul. Jana Pawła II 4, Ostrołęka, tel. 530-309-409
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
ZAPISZ SIĘ!
Formularz rezerwacji
 
INFORMACJE O UCZESTNIKU:
 
DANE RODZICA LUB OPIEKUNA UCZESTNIKA