Kolonie rekreacyjno – sportowe "Nadmorska przygoda"

10-17.08.2024 (8dni/7noclegów) – Darłówko

CENA: 2295 zł


 
Wyjazd z Ostrołęki

Darłówko – świetnie przygotowana pod względem turystycznym, przymorska dzielnica ślicznego, zabytkowego, a do tego pamiętającego średniowiecze miasta Darłowo – leży u ujścia Wieprzy do morza. Atrakcyjna lokalizacja tuż przy morzu doskonała baza gastronomiczna Darłówka powodują, że od dawien dawna przyjeżdżają w tę okolicę na wakacje rzesze letników z Polski, a także z zagranicy.


 

     

      WIEK UCZESTNIKÓW:  

6-17 latCENA: 

2295 złTERMIN: 

10 – 17.08.2024


ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Wypoczynkowy „Diuna” położony jest na rozłożystym, ogrodzonym terenie pośród sosnowego lasu wydmowego, przy głównym trakcie spacerowym Darłówka Wschodniego - ulicy Słowiańskiej. Pozwala to na nieograniczone korzystanie z plaży i atrakcji w centrum miasta, równocześnie umożliwiając uniknięcie śródmiejskiego zgiełku.
Uczestnicy zakwaterowani będą w pawilonie hotelowym w pokojach  4. 5-os. z pełnym węzłem sanitarnym.  Na otaczającym je terenie znajduje się kompleks boisk sportowych (boisko wielofunkcyjne- do piłki nożnej, siatkówki, tenisa), atestowany plac zabaw i dwa kręgi ogniskowe. Na terenie ośrodka znajduje się 8 sal o wszechstronnym zastosowaniu, których wyposażenie umożliwia organizację konferencji, zajęć dydaktycznych, zajęć sportowo-rozrywkowych, spektakli teatralnych, projekcji filmowych oraz dyskotek. https://www.owdiuna.pl/diuna-dar%C5%82%C3%B3wko/
WYŻYWIENIE:

Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Pierwszy posiłek w dniu przyjazdu: kolacja. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę. Ognisko z pieczeniem kiełbasek.


W PROGRAMIE:


-opieka wychowawców, kierownika wypoczynku, pielęgniarki (lekarz na wezwanie),
- plażowanie, kąpiele morskie pod opieką ratowników,
- zajęcia sportowe i rekreacyjne na obiektach znajdujących się na terenie ośrodka,
- konkursy, teleturnieje, gry zespołowe m. in. tory przeszkód na wesoło, zabawy integracyjne, konkursy
m. in. festiwal karaoke i „Mam Talent”,
- wieczór integracyjny przy ognisku,
- dyskoteka,
- wycieczki:  

*Darłówko: Aquapark „Balticlandia” - wyjątkowe położenie tuż przy plaży, mnóstwo atrakcji dla dużych i małych, sprawia, że Aquapark Balticlandia to doskonały sposób na aktywny wypoczynek i relaks dla całej rodziny. Do dyspozycji: duży basen z podgrzewaną wodą o wymiarach 25 m x 12 m i głębokości 1,30 m, 2 tory do pływania, zjeżdżalnia Anaconda (kolor niebieski) o długości ślizgu 40 metrów, zjeżdżalnia Kamikaze (kolor żółty) o długości ślizgu 12, zjeżdżalnia Multislide 2-torowa (kolor czerwony) o długości ślizgu 11 m, animacje, przekąski, cukierni.

*Mielno: park linowy TUKAN - wypoczywając nad morzem w Mielnie z pewnością warto odwiedzić Park Linowy Tukan. Niedaleko plaż, około 5 minut od centrum miasteczka znajduje się Park Linowy, w którym czeka ponad 70 atrakcji dla dorosłych i dzieci na 4 zróżnicowanych trasach.

*Darłowo: rejs statkiem - statki stylizowane są głównie na XVII- wieczne galeony. Jedna z naszych jednostek wybudowana została w stylu łodzi Wikingów. Każda starannie zaprojektowana jednostka jest oryginalną i niepowtarzalną atrakcją turystyczną. Nasze statki zapewniają pasażerom nie tylko przyjemność związaną z kołysaniem się po falach, ale również komfort przebywania w niepowtarzalnej atmosferze.


 

Cena 2295zł /os. zawiera:


- transport komfortowym autokarem z klimatyzacją z Ostrołęki,
- opiekę wychowawców/animatorów oraz kierownika wypoczynku,
- bilety wstępu na atrakcje zawarte w programie,
- 7 noclegów w pokojach 4 i 5 osobowych z łazienkami,
- wyżywienie (7 x śniadanie, 7 x obiad,  6 x podwieczorek, 7 x kolacja, 1x ognisko z prowiantem, 1x suchy prowiant na drogę powrotną),
- niezbędne materiały do realizacji zajęć,
- opieka medyczna (pielęgniarka w ośrodku oraz lekarz na wezwanie),
- ubezpieczenie NNW,   
- podatek TFG i TFP,                                       
- podatek VAT.  
Dokumenty do pobrania (PDF)
 
 
Zapisy oraz informacje:
Biuro Podróży ESSENTIA, ul. Kilińskiego 44, Ostrołęka, tel. 575-509-809
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biuro Podróży ESSENTIA, E Leclerc, ul. Jana Pawła II 4, Ostrołęka, tel. 530-309-409
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biuro Podróży ESSENTIA, ul. 3 Maja 5/3, Ostrów Maz., tel. 696-858-208
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 
ZAPISZ SIĘ!
Formularz rezerwacji
 
INFORMACJE O UCZESTNIKU:
 
DANE RODZICA LUB OPIEKUNA UCZESTNIKA