Kolonie w Lloret de Mar z Wenecją, Monte Carlo i Monako oraz zabawą we włoskim parku rozrywki Gardaland.

22.06-03.07.2024 (12 dni)

CENA: 3998 zł

Wyjazd z Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej i Warszawy
     Lloret de Mar jest najsłynniejszym kurortem wakacyjnym Costa Brava w Katalonii. Na gorącym wybrzeżu nie brakuje nigdy atrakcji i słońca. Znajdziemy tu ciekawe zabytki, ciepłe morze i piaszczyste plaże, wzdłuż których biegnie najładniejsza i najbardziej elegancka nadmorska promenada. Latem, tętniące życiem Lloret jest całkowicie podporządkowane turystom.

Na naszych koloniach oddacie się beztroskiemu plażowaniu, kąpielom w morzu i basenie. Czekają na Was tętniące gorącymi rytmami dyskoteki, konkursy z nagrodami, cudowne plaże, na których pogramy w piłkę nożną, siatkówkę, czy badmintona. Mamy dla Was niezliczone ilości gier i zabaw na plaży i w terenie. Od zgiełku imprezowego kurortu, będziemy mogli aktywnie odpocząć podczas spacerów wzdłuż pięknego, klifowego wybrzeża czy szalejąc w wodnych parkach rozrywki. A wszystko to z naszą niesamowitą, sprawdzoną kadrą.

Costa Brava czeka na Was ☺ Pakujcie się już dziś!

 
 
WIEK UCZESTNIKÓW:  

13-17 lat


Za dopłatą możliwość udziału osób dorosłych: 18 lat i powyżej – 4198 zł + 70 euro
Opłata klimatyczna dla osób powyżej 16 roku życia wynosi 10 euro za cały pobyt.

TERMIN: 

22.06-03.07.2024 (12 dni)


ZAKWATEROWANIE:

7 noclegów w komfortowym hotelu Maria del Mar 4****, położonym w ścisłym centrum Lloret de Mar, ok. 300 m od plaży, blisko nadmorskiej promenady oraz licznych sklepów, barów i restauracji. Oferuje on kryty i odkryty basen, darmowe WiFi, siłownię oraz taras do opalania. Pokoje 3-4 osobowe z łazienkami i klimatyzacją w cenie, wyposażone są w suszarkę do włosów i telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. W każdym pokoju znajduje się także balkon. Hotel Maria del Mar zapewnia salę telewizyjną, punkt informacji turystycznej oraz całodobową recepcję. Latem organizowane są występy rozrywkowe. Na terenie hotelu oprócz restauracji mieści się kawiarnia i bar przy basenie, w którym można posłuchać muzyki na żywo.

Zobaczcie, gdzie mieszkamy:
https://www.youtube.com/watch?v=VEOsifoKeawHotel Maria del MarWYŻYWIENIE:


Całodzienne wyżywienie (3 posiłki-śniadanie, obiad, kolacja) w formie bufetu w restauracji hotelowej. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: obiad w dniu wyjazdu. Woda w cenie do posiłków (inne napoje płatne dodatkowo). W trakcie całodziennych wycieczek – prowiant zamiast obiadu. Restauracja w hotelu Maria del Mar serwuje urozmaicone dania kuchni hiszpańskiej i międzynarodowej. Lokal dysponuje kuchnią pokazową.
TRANSPORT:

Komfortowy autokar z klimatyzacją, toaletą, video.


KADRA:

Pilot-kierownik, wychowawcy, miejscowa opieka medyczna, hiszpański ratownik na plaży.

 
WYMAGANE DOKUMENTY:

Aktualny dowód osobisty lub paszport.
Karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) – zalecamy https://www.nfz.gov.pl/dla-pacjenta/nasze-zdrowie-w-ue/leczenie-w-krajach-unii-europejskiej-i-efta/jak-wyrobic-karte-ekuz/


UBEZPIECZENIE:


Signal Iduna: Koszy Leczenia z wliczonym ubezpieczeniem od chorób przewlekłych i leczeniem Covid-19 - suma 20 000 euro, Nieszczęśliwe Wypadki - suma 15 000 zł, bagaż - suma 2000 złCENA:

3998 zł + 70 euro (bilety wstępu, parkingi)

Promocja!!!
Przy rezerwacji do 29.02.2024 – zniżka 200 zł
Koszt 3798 zł + 70 euro (cena obowiązuje do 29.02.2024) – zaliczka 700 zł


Cena obejmuje:

- transport autokarem,
- 7 noclegów w 4* hotelu Maria Del Mar w Lloret de Mar,
- wyżywienie wg programu,
- ubezpieczenie Signal Iduna - wymienione w ofercie,
- wycieczkę do Barcelony,
- opiekę pedagogiczną,
- obowiązkową składkę do Funduszu Gwarancyjnego w wysokości 10 zł,
- obowiązkową składkę do Funduszu Pomocowego w kwocie 10 zł,
- podatek vat,
- marża.Cena nie obejmuje:

- napojów innych niż przewidziane w ofercie,
- wydatków własnych: np. zakupów,
- dodatkowych ubezpieczeń np. od rezygnacji,
- obowiązkowych wydatków programowych: 70 euro płatne obligatoryjne (bilety wstępu do parku rozrywki Gardaland, parkingi oraz opłaty wjazdowe),
- opłaty klimatycznej (dla osób powyżej 16 roku życia) - 10 euro

UWAGI: Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 100 €.

Karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia - dla osób od 16 lat), cena 30-50 Є (zależy od dyskoteki), pojedyncze wejście 15-18 Є

Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

 Do nabycia w biurze.
PROGRAM:

Dzień 1   22.06

Wyjazd wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd przez Francję.

Dzień 2   23.06

Przejazd do WENECJI. Zwiedzanie miasta-Bazylika Św. Marka i plac Św. Marka. Pałac Dożów (zewn.) i przystań gondolowa (płynięcie gondolą na własny koszt w czasie wolnym). Most Rialto, Most Westchnień i Most Konstytucji. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocny przejazd do Hiszpanii.

Dzień 3-10    24.06

Pobyt w Lloret de Mar – 8 dni (7 noclegów).

- Śniadanie we własnym zakresie. Przyjazd do Lloret de Mar w godz. popołudniowych. Zakwaterowanie. Kolacja.

W programie - piesze wycieczki po Lloret de Mar, plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, konkursy, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe, korzystanie z infrastruktury hotelu, korzystanie z basenu na terenie hotelu pod opieką ratownika, wieczorne dyskoteki w hotelu lub wyjścia na dyskoteki w klubach (od 16 lat) wymagany dokument tożsamości, płatne ok. 15 euro jednorazowo lub karnet do jednej dyskoteki ok. 26 euro – min. 5x. Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych).

- Wycieczka autokarowa do BARCELONY Zwiedzanie miasta z przewodnikiem w j. polskim - w programie m.in. słynna ulica La Rambla, baśniowy Park Guell, Sagrada Familia (z zewnątrz), Port Vell, Kolumna Krzysztofa Kolumba, Plaza Reial-Plac Królewski, jeden z najładniejszych Placów w Barcelonie z 1850 roku, urzekające i malownicze miejsce z szeregiem restauracji i barów, Mozaika Joana Miro, La Boqueria - hala targowa nr 1 na świecie w której ilość i różnorodność produktów oraz specjałów z całego świata zapiera dech w piersiach, Katedra Świętej Eulalii, Passeo de Gracia - jedna z głównych i najbardziej znanych ulic Barcelony, Wzgórze Montjuic ze stadionem olimpijskim, dla chętnych – wizyta na Camp Nou – legendarnym stadionie FC (bilet dodatkowo płatny dla chętnych 27 €),

Dzień 10   01.07

- Śniadanie. Wykwaterowanie z pokoi. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną. Po drodze przystanek i nocny spacer po pięknie oświetlonym Monte Carlo/Monako.

Dzień 11   02.07

- Przyjazd do Włoch w godzinach porannych, wypoczynek i zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki GARDALAND. Czas pobytu ok. 9 godzin (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych). Wieczorem wyjazd do Polski. Możliwy postój na ciepły posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 10 euro).

Dzień 12   03.07

- Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy.

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych
Dokumenty do pobrania (PDF)

 

 
Zapisy oraz informacje:
Biuro Podróży ESSENTIA, ul. Kilińskiego 44, Ostrołęka, tel. 575-509-809
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biuro Podróży ESSENTIA, E Leclerc, ul. Jana Pawła II 4, Ostrołęka, tel. 530-309-409
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biuro Podróży ESSENTIA,  ul. 3 Maja 5/3, Ostrów Maz., tel. 696-858-208
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.ZAPISZ SIĘ!
 
Formularz rezerwacji
 
INFORMACJE O UCZESTNIKU:
 
DANE RODZICA LUB OPIEKUNA UCZESTNIKA