04, Warszawa na sportowo – 1 dzień
CENA: od 99 zł

- Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych.

- Przyjazd do Warszawy. Warsztaty tematyczne (tematy do wyboru  wg aktualnie dostępnych) w Muzeum Sportu i Turystyki. Jedna z najstarszych tego typu placówek w Europie, działająca nieprzerwanie od 1952r. Zbiory muzeum liczą ponad 45 tys. eksponatów: medale, żetony, plakiety, puchary, odznaki sportowe, i turystyczne oraz monety, sztandary, flagi, stroje i sprzęt sportowy, akcesoria podróżne, plakaty sportowe i turystyczne, dzieła sztuki (rzeźby, malarstwo, grafika, medale artystyczne, tkanina) o tematyce sportowej, a także zbiory filatelistyczne i numizmatyczne, 56 tys. fotografii, 16 tys. książek oraz ponad 2 tys. dokumentów i archiwaliów. Kolekcję muzealną uzupełnia dokumentacja filmowa i dźwiękowa. Prócz działalności wystawienniczej muzeum prowadzi szeroką działalność edukacyjną skierowaną głównie do dzieci i młodzieży.

- Przejazd na Stadion Legii Warszawa. Zwiedzanie z przewodnikiem. Stadion oczekiwał na gruntowną przebudowę od lat 90. Budowa nowego obiektu odbywała się w dwóch fazach. Najpierw zdemontowano i zbudowano nowe trybuny za bramkami i naprzeciw głównej, a później powstała nowa trybuna główna. Dzięki temu przez cały okres prac stadion mógł być wykorzystywany przez Legię z pojemnością co najmniej 5900 miejsc. Koszty inwestycji były źródłem wielu kontrowersji (prawie 500 mln zł!), ale efekt wydaje się być adekwatny do ceny o czym świadczy nominacja do nagrody za najlepszy stadion 2010 r. w międzynarodowym plebiscycie Stadium Business Awards. Unikalny dach pokryty membraną nie jest jedynym znakiem rozpoznawczym, bo odtworzono również zabytkową fasadę trybuny ,która w trakcie przebudowy została częściowo zdemontowana. Na nowym stadionie jest również nowa „Żyleta” zajmowana przez najbardziej żywiołowych kibiców. W trakcie zwiedzania zobaczymy m.in.: słynną „Żyletę” , szatnię, strefę pracy dziennikarzy, ekskluzywne miejsca stadionu, w których czas spędzają osoby ze świata artystycznego, biznesu i polityki. Odwiedzisz też miejsca, w których co dzień toczy się życie biznesowe klubu i Warszawy.

- Przejazd do Planetarium Niebo Kopernika. Seans 2D wg aktualnie dostępnego repertuaru. W planetarium na sferycznym ekranie można obejrzeć wyjątkowe filmy, podczas pokazów na żywo przyjrzeć się gwiazdom, które świecą na niebie, a także wysłuchać koncertów. Niebo Kopernika jest jednym z najbardziej wszechstronnych, najnowocześniejszych planetariów multimedialnych na świecie. Dzięki zastosowanym tu nowoczesnym technologiom multimedialnym zagłębimy się w niedostępnych na co dzień światach. Znajdziemy się na powierzchni dalekich planet, na pokładzie statku Darwina, w kapsule Apollo. Siedząc wygodnie w fotelu damy się oczarować niezwykłym obrazom rozgwieżdżonego nieba.

- Powrót do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych.

Cena od 99 zł zawiera:


- transport komfortowym autokarem z klimatyzacją,
- opłaty parkingowe,
- bilety wstępu na wszystkie atrakcje,
- usługi przewodnika,
- opiekę pilota,
- ubezpieczenie NNW,
- podatek VAT.

+ możliwość zamówienia obiadu w drodze powrotnej – 20zł


 
Cena obowiązuje przy grupie min. 45 osób + 4 wychowawców/opiekunów (gratis)
Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.   Pilot nie oprowadza po atrakcjach zawartych w programie.

Każdy program modyfikujemy według życzenia klienta!

 
ZAPISZ SIĘ!

Formularz rezerwacji