05, Warszawa od kuchni – 1 dzień
CENA: od 110 zł

- Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych.  

- Przyjazd do Warszawy. Zwiedzanie z przewodnikiem Teatru Roma. Magia teatru dzieje się nie tylko na scenie. Ogromne zaplecze: kulisy, podscenie, orkiestron, zapadnie, pomieszczenia techniczne, sale prób, sala baletowa oraz liczne pracownie (krawiecka, szewska, perukarnia, modelatornia, magazyn kostiumów i wiele innych) – ta różnorodność pomieszczeń, z których każde stanowi teatralny mikroświat, a wszystkie tworzą Teatr. W każdym z nich można spotkać wspaniałych i twórczych ludzi. W programie zwiedzania m.in.: kulisy, zapadnie, balkony, garderoby, charakteryzatornia, perukarnia, sala prób.

- Zwiedzanie z przewodnikiem Telewizji Polskiej. Zobacz Telewizję od kuchni i poczuj się jak gwiazda! Zwiedzanie Telewizji Polskiej od kuchni (siedziba przy ul. Woronicza) - wizyta w studiach telewizyjnych, pomieszczeniach reżyserskich, pracowniach dekoracji (w miarę możliwości).

- Przejazd do Pijalni Czekolady E. Wedla. Ta niezwykła i słodka przygoda to nie tylko pyszna i kreatywna zabawa, ale także opowieść o tym jak powstaje czekolada i okazja do poznania skrywanych przez nią tajemnic. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i mnóstwo radości podczas tworzenia czekoladowych słodkości! Podczas warsztatów mali cukiernicy udekorują białą czekoladą dwa pierniczki w kształcie serca.  Ponadto na miejscu poczęstujemy się gorącą mleczną czekoladą z bitą śmietaną i lentylkami, a każdy otrzyma słodki upominek ze Staroświeckiego Sklepu i Dyplom „Mistrza Czekolady”.

- Powrót do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych.

Cena od 110 zł zawiera:


- transport komfortowym autokarem z klimatyzacją,
- bilety wstępu na atrakcje zawarte w programie,
- opłaty parkingowe,
- usługi przewodników,
- opiekę pilota,
- ubezpieczenie NNW,
- podatek VAT.

+ możliwość zamówienie obiadu w drodze powrotnej – 20zł


 
Cena obowiązuje przy grupie min. 45 osób + 4 wychowawców/opiekunów (gratis)
Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.   Pilot nie oprowadza po atrakcjach zawartych w programie.

Każdy program modyfikujemy według życzenia klienta!

 
ZAPISZ SIĘ!

Formularz rezerwacji