06, Warszawa telewizyjna – 1 dzień
CENA: od 108 zł

- Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych.  

- Przyjazd do Warszawy. Zwiedzanie z przewodnikiem Telewizji Polskiej. Zobacz Telewizję od kuchni i poczuj się jak gwiazda! Zwiedzanie Telewizji Polskiej od kuchni (siedziba przy ul. Woronicza) - wizyta w studiach telewizyjnych, pomieszczeniach reżyserskich, pracowniach dekoracji (w miarę możliwości).

- Przejazd do Centrum Nauki Kopernik. Zwiedzanie indywidualne jednego z najnowocześniejszych tego typu muzeów w Europie. Tu możemy nie tylko obejrzeć, ale przede wszystkim wziąć udział w doświadczeniach, dzięki czemu skomplikowane zjawiska zachodzące w przyrodzie stają się zrozumiałe jak nigdy dotąd. Na wystawie „Świat w ruchu” można przekonać się na własnej skórze, co odczuwa człowiek podczas trzęsienia Ziemi. Na wystawie „Re:Generacja” dowiemy się czego i dlaczego się boimy. Wystawa „Strefa światła” to miejsce dla tych, którzy chcą się dowiedzieć, co łączy czarny kryminał z fotonami, a w galerii „Człowiek i środowisko” możemy zajrzeć w głąb własnego ciała i spotkać się oko w oko z wątrobą. Tutaj poznamy granicę własnych możliwości, tajniki zmysłów i ciała. Ciekawostką Centrum Nauki Kopernik jest element wystawy „Korzenie cywilizacji” czyli Teatr Robotyczny, w którym grają w pełni programowalne, humanoidalne roboty naturalnej wielkości, naśladujące sposób poruszania się i mimikę człowieka.

- Przejazd do Pałacu Kultury. Podziwianie pięknej panoramy Warszawy z tarasu widokowego na XXX piętrze. Najwyższy budynek w Polsce (licząc z iglicą), aż 237 m wysokości (42 piętra) i kubaturę 817 000 m2. Mieści ponad 3 tys. pomieszczeń, które między innymi są siedzibami firm i instytucji oraz PAN. Ponadto w Pałacu znajdują się poczta, kino, muzea, biblioteki oraz teatry.

- Powrót do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych.

Cena od 108 zł zawiera:


- transport komfortowym autokarem z klimatyzacją,
- bilety wstępu na atrakcje zawarte w programie,
- opłaty parkingowe,
- usługi przewodnika,
- opiekę pilota,
- ubezpieczenie NNW,
- podatek VAT.

+ możliwość zamówienie obiadu w drodze powrotnej – 20zł

Cena obowiązuje przy grupie min. 45 osób + 4 wychowawców/opiekunów (gratis)
Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.   Pilot nie oprowadza po atrakcjach zawartych w programie.

Każdy program modyfikujemy według życzenia klienta!

 
ZAPISZ SIĘ!

Formularz rezerwacji