10, Warszawa rozrywkowo – 1 dzień
CENA: od 110 zł


- Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych.  

- Przyjazd do Warszawy. Zwiedzanie indywidualne Centrum Nauki Kopernik, jednego z najnowocześniejszych tego typu muzeów w Europie. Tu możemy nie tylko obejrzeć, ale przede wszystkim wziąć udział w doświadczeniach, dzięki czemu skomplikowane zjawiska zachodzące w przyrodzie stają się zrozumiałe jak nigdy dotąd. Na wystawie „Świat w ruchu” można przekonać się na własnej skórze, co odczuwa człowiek podczas trzęsienia Ziemi. Na wystawie „Re:Generacja” dowiemy się czego i dlaczego się boimy. Wystawa „Strefa światła” to miejsce dla tych, którzy chcą się dowiedzieć, co łączy czarny kryminał z fotonami, a w galerii „Człowiek i środowisko” możemy zajrzeć w głąb własnego ciała i spotkać się oko w oko z wątrobą. Tutaj poznamy granicę własnych możliwości, tajniki zmysłów i ciała. Ciekawostką Centrum Nauki Kopernik jest element wystawy „Korzenie cywilizacji” czyli Teatr Robotyczny, w którym grają w pełni programowalne, humanoidalne roboty naturalnej wielkości, naśladujące sposób poruszania się i mimikę człowieka.

- Przejazd do Manufaktury Czekolady na warsztaty. Miejsce, które zabiera nas w podróż dookoła świata: Nikaragui, Ekwadoru, Peru, Wenezueli czy Ghany. I to właśnie dzięki tej podróży możemy poznać smak prawdziwej czekolady. Manufaktura Czekolady to jedyny w Polsce zakład, w którym czekolada jest produkowana ręcznie bezpośrednio z ziarna kakaowca. Cały proces produkcji ma miejsce pod jednym dachem. Tylko tak możemy zagwarantować niespotykany, intensywny smak. W naszych tabliczkach nie używamy proszku kakaowego lub innych półproduktów. Każdy może spełnić marzenie i stworzyć własną, czekoladową kompozycję. Przenieście się razem z nami do magicznego królestwa! W programie warsztatów m.in.: degustacja płynnej czekolady oraz ziaren kakaowca, pokaz ręcznego temperowania czekolady, wyrabianie własnej tabliczki.

- Czas wolny na Nowy Świecie. Ulica stanowiąca część historycznego Traktu Królewskiego. Na odcinku od Al. Jerozolimskich do ul. Świętokrzyskiej posiada zwartą zabudowę utrzymaną w stylu klasycystycznym, która jest stylizacją nadaną ulicy podczas odbudowy ruin po II wojnie światowej. Obecnie Nowy Świat jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej reprezentacyjnych ulic Warszawy. Rok po roku, sukcesywnie, remontowane są fasady znajdujących się przy nim kamienic. Na Nowym Świecie i przyległych doń uliczkach (Ordynacka, Foksal, Warecka, Smolna) jest pięknie o każdej porze dnia i roku. Nie brakuje tu licznych sklepów oraz urokliwych kawiarni…

- Powrót do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych.
Cena od 110 zł  zawiera :      

- transport autokarem z klimatyzacją, ,
- opłaty parkingowe
- bilety wstępu na wszystkie atrakcje,
- opiekę pilota,
- ubezpieczenie NNW
- podatek VAT.

 
+ możliwość zamówienie obiadu w drodze powrotnej – 20zł

Cena obowiązuje przy grupie min. 45 osób + 4 wychowawców/opiekunów (gratis)
Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.   Pilot nie oprowadza po atrakcjach zawartych w programie.

Każdy program modyfikujemy według życzenia klienta!

Formularz rezerwacji