11, Warszawska Giełda – 1 dzień
CENA: od 94 zł


- Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych.

- Przyjazd do Warszawy. Zwiedzanie z przewodnikiem Giełdy Papierów Wartościowych. Tradycje rynku kapitałowego w Polsce sięgają 1817 r., kiedy to powołano do działania pierwszą w Warszawie Giełdę Kupiecką. Budynek Giełdy można zwiedzać w godzinach trwania sesji. Z galerii dla publiczności na III piętrze można na bieżąco obserwować pracę maklerów i wyświetlane na elektronicznych tablicach notowania spółek. Podczas wizyty zapoznamy się z prezentacją na temat giełdy, poznamy fakty i zdarzenia z życia giełdy, a także obejrzymy figurę giełdowego byka i Salę Notowań, gdzie znajduje się charakterystyczny dzwon giełdowy. Na koniec wizyty prezentowany jest film, który został wyprodukowany na podstawie scenariusza przygotowanego przez młodzież licealną.

- Przejazd do Muzeum Azji i Pacyfiku. Warsztaty tematyczne do wyboru wg aktualnie dostępnych. Nietypowe muzeum bez stałej ekspozycji posiada w swoich zbiorach 18 tys. obiektów. Najliczniejsze są kolekcje z Indonezji, Wietnamu, Indii, Birmy, Laosu, Chin, krajów kręgu buddyzmu (Mongolia, Nepal, Tybet), jak też Centralnej Azji i Afganistanu. Muzeum gromadzi także współczesne malarstwo, grafikę i rysunki o tematyce orientalnej. Jest miejscem spotkań i różnorodnych działań, promujących w Polsce kultury krajów Azji, Australii i Oceanii.

- Przejazd do Centrum Handlowego „Arkadia”. Seans w kinie Cinema City wg aktualnego repertuaru. Kino mieszczące się w jednym z najpopularniejszych centrów handlowych w Warszawie. Ten nowoczesny multipleks, w skład którego wchodzi 15 klimatyzowanych sal wyposażonych w najwyższej klasy systemy dźwiękowe, najwygodniejsze fotele kinowe i najnowocześniejszą dostępną technologię projekcji filmów, mieści jednocześnie prawie 2800 widzów. Do dyspozycji ponadto kawiarnia Cinema Cafe oraz kinowy bar z bogatą ofertą produktów.

- Powrót do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych.Cena od 94 zł zawiera:  
 
- transport komfortowym autokarem z klimatyzacją,
- opłaty parkingowe,
- bilety wstępu na wszystkie atrakcje,
- usługi przewodnika,
- opiekę pilota,
- ubezpieczenie NNW,
- podatek VAT.

 
+ możliwość zamówienie obiadu w drodze powrotnej – 20zł

Cena obowiązuje przy grupie min. 45 osób + 4 wychowawców/opiekunów (gratis)
Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.   Pilot nie oprowadza po atrakcjach zawartych w programie.

Każdy program modyfikujemy według życzenia klienta!


 
ZAPISZ SIĘ!

Formularz rezerwacji