Drukuj

13, Olsztyn na sportowo – 1 dzień
CENA: od 105 zł

< Wróć do ofert wycieczek 1-dniowych


- Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych.

- Przyjazd do Olsztyna. Zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Sportu. W Muzeum Sportu im. Mariana Tadeusza Rapackiego – wybitnego trenera kajakarstwa, znajdziemy wszystkie najważniejsze chwile z powojennej historii olsztyńskiego i warmińsko-mazurskiego sportu. Muzeum w swoich zbiorach prezentuje m.in.: autentyczny sprzęt sportowy olimpijczyków, stroje, flagi, plakaty olimpijskie, medale, odznaki, proporczyki, noty biograficzne oraz fotografie i pamiątki działaczy sportowych, sędziów, trenerów, a także literaturę dokumentującą historię oraz osiągnięcia polskiego sportu. Prawdziwa gratka dla kibiców! W Muzeum zobaczymy eksponaty związane zarówno z życiem sportowym regionu Warmii i Mazur jak i całej Polski.

- Przejazd na Starówkę. Spacer z przewodnikiem. Jedno z najstarszych miejsc Olsztyna. Rynek otaczają przepiękne kamienice, w których mieszczą się liczne sklepy i restauracje. Na środku zaś znajduje się Stary Ratusz, który przyciąga wzrok ze względu na umieszczone na elewacji zegary słoneczne. Ponadto kręcono w nim część zdjęć do kultowego serialu „Stawka większa niż życie”. W północno-wschodniej części Starówki znajduje się jeszcze jedna atrakcja – Wysoka Brama. Jest ona jedyną ocalałą z trzech średniowiecznych bram.  

- Przejazd do Parku Linowego „Hardcore”. To miejsce niezwykłe i niepowtarzalne. Wszystkie prezentowane trasy są niezależne, a każda z nich ma inny charakter i stopień trudności, który uzależniony jest od wysokości i rodzaju zainstalowanych przeszkód. Część zainstalowanych torów przebiega nad zakolem rzeki, na jej wysokich skarpach w malowniczym otoczeniu mieszanego lasu. Znajdzie się tu odpowiednia trasa dla sportowca, osoby żądnej silnych wrażeń, ale także dla tych o słabszej kondycji lub dla kogoś, kto zakłada uprząż i kask po raz pierwszy w życiu. Uczestnicy pokonywać będą tor o długości 150 m znajdujący się 15m nad rzeką.

- Powrót do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych.Cena od 105 zł zawiera:   

- transport komfortowym autokarem z klimatyzacją,
- opłaty parkingowe,
- bilety wstępu na wszystkie atrakcje,
- opiekę pilota,
- usługi przewodnika,
- ubezpieczenie NNW,
- podatek VAT.


+ możliwość zamówienie obiadu w drodze powrotnej – 20zł

Cena obowiązuje przy grupie min. 45 osób + 4 wychowawców/opiekunów (gratis)
Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.   Pilot nie oprowadza po atrakcjach zawartych w programie.

Każdy program modyfikujemy według życzenia klienta!

 
ZAPISZ SIĘ!

Formularz rezerwacji