16, Mazury aktywnie – 1 dzień
CENA: od 112 zł

- Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych.

- Przyjazd do Giżycka. Zwiedzanie z przewodnikiem Twierdzy Boyen. XIX w. budynek o kształcie gwiazdy, stanowiąca ważny obiekt strategiczny, blokujący. Budynek otoczony jest kamienno-ceglanym murem o długości 2303 m. Z narożników muru utworzono małe przykryte ziemią schrony dla żołnierzy. Fosa otaczające twierdzę była sucha i od strony przeciwskarpy opatrzona kratą forteczną. Doskonale zachowane formy ziemne - wały, skarpy, pochylnie i place ćwiczeń czynią całość doskonale broniącą przed nieprzyjacielem. Twierdza Boyen należy do najlepiej zachowanych XIX-wiecznych założeń  obronnych  w  Polsce.  Obecnie  teren  obiektu  poprzecinany  jest  licznymi  ścieżkami  spacerowymi, a w okresie letnim odbywają się rekonstrukcje historyczne, zloty motocykli oraz koncerty w amfiteatrze. Prócz zwiedzania Twierdzy zobaczymy także Galerię fotografii i obrazów znanych polskich oraz światowych artystów m.in. Beksińskiego, Rembrandta czy Canaletta.

- Przejazd do Wilkasów. Zabawa w Park Linowym „Tajty”. Będziecie pokonywać trasę niebieską, która obejmuje 8 przeszkód oraz 2 zjazdy tyrolkowe na wysokości do15 m. Przygoda w Parku Linowym to niezapomniana lekcja  wytrwałości,  wytrzymałości  oraz    pokonywania  wewnętrznych   trudności.  Parki  linowe  są   jedną z najbezpieczniejszych form rekreacji ruchowej zbliżonej do alpinizmu, stosując przy tym zasady bezpieczeństwa (wcześniejsze przeszkolenie i asekuracja). Uczestnicy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt pokonują trasy z przeszkód (m.in.: kładki, pochylnie, sieci, belki) rozpiętych między drzewami na wysokości 3-10 m. Każda trasa nadzorowana jest przez instruktorów. Sprawdź swoje siły pomiędzy niebem, a ziemią!

- Przejazd do Mikołajek. 1,5 godzinna zabawa w Parku Wodnym „Tropikana”. Aquapark zaprasza  do wypoczynku w sześciu basenach o różnej wielkości i głębokości. Basen sportowy ma długość 25 metrów i głębokość maksymalną  sięgającą  2,5 metra.  W basenie  rekreacyjnym  działa  sztuczna  fala  dająca  wrażenie   kąpieli w morzu na bezpiecznej głębokości 1,6 m. Dostępna jest również niecka oferująca masaż powietrzny i wodny, a także basen-rwąca rzeka. W „Tropikanie” znajdziecie również kilka zjeżdżalni, deszczownicę i piaskownicę. Ponadto w ofercie dostępne jacuzzi, kilka rodzajów saun, jaskinie oraz tężnie solankowe. Od czerwca można korzystać z kilku basenów otwartych, znajdujących się na zewnątrz obiektu. Po wszystkich tych atrakcjach warto odpocząć na nasłonecznionym tarasie wyposażonym w leżaki.

- Powrót do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych.
Cena od 112 zł zawiera: 
 

- transport komfortowym autokarem z klimatyzacją,
- opłaty parkingowe,
- bilety wstępu na wszystkie atrakcje,
- usługi przewodnika,
- opiekę pilota,
- ubezpieczenie NNW,
- podatek VAT.


+ możliwość zamówienie obiadu w drodze powrotnej – 20zł


Cena obowiązuje przy grupie min. 45 osób + 4 wychowawców/opiekunów (gratis)
Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.   Pilot nie oprowadza po atrakcjach zawartych w programie.

Każdy program modyfikujemy według życzenia klienta!

 
ZAPISZ SIĘ!

Formularz rezerwacji