8, Białowieża – 2 dni
CENA:  od 386 zł


HARMONOGRAM PROGRAMU


1 dzień

- Zbiórka.

- Przejazd do Białowieży.

- Przejazd do Białowieskiego Parku Narodowego, jedynego polskiego obiektu przyrodniczego znajdującego się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Unikalność walorów Białowieskiego Parku Narodowego to bogactwo na skalę światową. Możliwość obserwacji naturalnych procesów przyrodniczych, niespotykana już nigdzie indziej bioróżnorodność, rzadkie gatunki fauny i flory, największe stado wolnościowe żubrów na świecie – stanowią atrakcję zarówno amatorów, jak i dla zaawansowanych przyrodników. Podczas pobytu w Parku zobaczymy: rezerwat pokazowy żubrów Na powierzchni ok. 27 ha, w warunkach zbliżonych do naturalnych, prezentowane są wszystkie gatunki ssaków kopytnych żyjących w Puszczy Białowieskiej oraz duże drapieżniki. Prezentowana jest w nim grupa żubrów, złożona z dorosłego samca, kilku żubrzyc oraz ich potomstwa. W zagrodach żyją również łosie, jelenie, sarny i dziki. Atrakcję stanowi także możliwość zobaczenia watahy wilków i rysia. W Rezerwacie prezentowana jest także grupa koników typu tarpana, złożona z ogiera, kilku klaczy i młodych. Eksponowane są tu także żubronie – krzyżówki (hybrydy) żubra z bydłem domowym. Zwiedzanie z przewodnikiem.

- Przejazd na początkową stację unikatowych drezyn ręcznych Trasa przebiega przez Białowieżę oraz malownicze tereny Puszczy Białowieskiej. W trakcie przejażdżki można pooddychać świeżym powietrzem puszczy, spalić kalorie a jednocześnie podziwiać piękno prastarego lasu. To swoista siłownia na świeżym powietrzu i połączenie przyjemnego z pożytecznym. Jeśli szczęście dopisze, na trasie można zobaczyć jelenie, sarny, dziki, a nawet króla puszczy – żubra. Drezyny 12 i 5 – osobowe.(Czas przejażdżki 30 minut. Podział na dwie grupy) Do października.

- Przyjazd do 3* hotelu „Białowieski Conference Wellness&Spa”. Zakwaterowanie. Korzystanie z atrakcji hotelu, w skład których wchodzą m.in. basen, strefa saun, łaźni parowych i jacuzzi zewnętrznego. (Możliwość korzystania bez ograniczeń).

- Obiadokolacja.

- Nocleg.2 dzień

- Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu.

- Spacer Aleją Dębów Królewskich. To ścieżka edukacyjna o długości około 500 m. Szlak wiedzie wśród kilkudziesięciu pięknych, wiekowych dębów. Każdy dąb został nazwany imieniem królów polskich i książąt litewskich. Wszystkie dęby mają wiek od 150 do 500 lat. O wartości tych drzew świadczą nadane im imiona polskich królów. Przy każdym dębie ustawiona jest tabliczka z informacjami dotyczącymi wieku i wymiarów pomnika przyrody oraz dotyczącymi danego króla. Zwiedzanie z przewodnikiem.

- Przejazd do Miejsca Mocy obszaru o bardzo dużym nagromadzeniu ładunków dodatnich, które korzystnie wpływają na ludzki organizm. Radiesteci nazywają ten obszar miejscem o szczególnie wysokim i pozytywnym promieniowaniu. Miejsca mocy to obszary o pozytywnym promieniowaniu, tzn. występuje w nich taka forma subtelnej wibracji, która jest najzdrowsza dla człowieka. Dzięki pozytywnemu promieniowaniu czujemy się w tych miejscach  znacznie lepiej, szybciej wypoczywamy, łatwiej regenerują się nasze siły witalne, uaktywnia się intuicja. Osoby wrażliwe, ustawiwszy się w odpowiednim punkcie, mogą odczuwać całą gamę subtelnych wibracji – od oczyszczających umysł, dających pełne odprężenie, do powodujących zachwianie równowagi, lekko oszałamiających. Przypuszcza się, że było to miejsce kultu dawnych Słowian. Położone w pobliżu uroczysko nosiło niegdyś nazwę Czartowe Błota, a tak wielkiego zgromadzenia przedziwnie uformowanych drzew, jakby rozsadzanych energią płynącą z głębi ziemi nie ma nigdzie więcej.

- W drodze powrotnej obiad.

- Powrót do miejsca zbiórki.
Cena od 386 zł zawiera:
   
- transport komfortowym autokarem wyposażonym w klimatyzację,
- opłaty parkingowe,
- bilety wstępu do wszystkich obiektów,
- opiekę pilota,
- usługi przewodnika,
- 1 nocleg w hotelu 3* Białowieski Conference Wellness&Spa
- wyżywienie (1x kolacja, 1x śniadanie, 1x obiad),
- ubezpieczenie NNW,
- podatek VAT.


•    Powyższa oferta wymaga potwierdzenia dostępności miejsc w hotelu.
•    Przy ilości uczestników mniejszej niż 40 os. konieczna jest ponowna kalkulacja ceny.Minimalna liczba uczestników 45 osób pełnopłatnychUwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.   Pilot nie oprowadza po atrakcjach zawartych w programie. 
UWAGA! Każdy program modyfikujemy według życzeń klienta.

 
ZAPISZ SIĘ!

Formularz rezerwacji