6, Hej, hej Podhale – 4 dni
CENA: od 763 zł


HARMONOGRAM PROGRAMU1 dzień


- Wyjazd z miejsca zbiórki we wczesnych godzinach porannych,


- Przejazd do Krakowa.

- Zwiedzanie z przewodnikiem – Wzgórze Wawelskie: Katedra, Dzwon Zygmunta i Groby  Królewskie, Przejście Szlakiem Królewskim w kierunku Rynku Głównego, Spacer po Rynku, zwiedzanie Kościoła Mariackiego z niezwykłym ołtarzem Wita Stwosza. Czas wolny.

- Przejazd do Zakopanego. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.2 dzień

- Śniadanie.

- Przejazd na spotkanie do tradycyjnej góralskiej chałupy bogatej w zbiory sztuki podhalańskiej z pełną folkloru i muzyki Gawędą Góralską.  W programie m.in. opowieści bacy o legendach zbójnickich, muzyce, stroju oraz prezentacja tradycyjnych instrumentów.

- Przejazd do Zakopanego. Wjazd na Gubałówkę. Podziwianie przepięknej panoramy Tatr w zimowej scenerii.

- Czas wolny na Krupówkach. Ulica Krupówki liczy obecnie 1100 m. Jej nazwa pochodzi od polany Krupówki, przez, którą ulica ta przebiega. Polana znajdująca się mniej więcej w jej centralnej części, należała niegdyś do rodziny Krupowskich. Będąc w Zakopanem każdy turysta przynajmniej raz przejść się po Krupówkach, by spojrzeć na liczne witryny sklepowe i stragany oraz poczuć mieszankę kultury góralskiej i miejscowego folkloru. To tutaj często odbywają się przeróżne imprezy na otwartym powietrzu, dzięki którym turyści mogą spędzić milej czas i ich pobyt jest o wiele bardziej urozmaicony. Liczne restauracje i punkty gastronomiczne również dbają o to, żeby zwiedzający nie chcieli zbyt szybko opuszczać tego miejsca.

- Powrót do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja. Nocleg.3 dzień

- Śniadanie.

- Przejazd do Białki Tatrzańskiej. Pobyt na Termach Bania (nielimitowany pobyt). Kompleks basenów termalnych Saunarium oraz SPA, łączący w sobie zalety wodnego parku rozrywki z filozofią termalnego wypoczynku. Zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne baseny napełnione są wodą termalną o temperaturze 34oC - 38oC, charakteryzującą się korzystnym stopniem mineralizacji, czyli zawierającą między innymi takie mikroelementy jak siarczki, krzemionkę, potas, wapń, magnez i żelazo. Tak zróżnicowany skład wody to idealne źródło zdrowia, poprawiające kondycję fizyczną i pozytywnie wpływające na komfort życia.  Strefa Relaksu to miejsce dla osób, chcących odpocząć w wyjątkowym otoczeniu z widokiem na przepiękną panoramę Tatr Wysokich. W tej strefie znajdują się m.in. :- 2 baseny wewnętrzne, połączone z 2 basenami zewnętrznymi z wodą termalną, gejzery denne, stacje masażu dennego i bocznego, armatki wodne, leżanki wodno-powietrzne, bicze wodne,  jacuzzi na całej długości linii brzegowej basenu wewnętrznego i zewnętrznego. Saunarium to strefa, w której filozofię saunowania można połączyć z głęboką relaksacją i wyciszeniem, na powierzchni ponad 1000m2 usytuowano różne jego warianty m.in.: saunę fińską, starogórską, łaźnię parową, grotę kamienną, tężnię solankową, pokój relaksu z koloroterapią.
- Czas wolny.
 
- Uroczysta kolacja biesiadna z kapelą góralską. Nocleg.4 dzień

- Śniadanie, wykwaterowanie.

- Przyjazd do Wieliczki. Zwiedzanie trasy turystycznej z przewodnikiem. Kopalnia Soli „Wieliczka” to jeden z najcenniejszych zabytków kultury materialnej i duchowej na ziemiach polskich, rocznie odwiedzany przez ponad milion turystów z całego świata. To także zabytek klasy światowej, wpisany jako jeden z pierwszych dwunastu obiektów na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Wykute w soli piękne komory, niesamowite podziemne jeziora, majestatyczne konstrukcje ciesielskie i unikalne solne rzeźby. Blisko 3 kilometry krętych korytarzy, 800 schodów do pokonania i zejście na głębokość 135 metrów pod ziemię.

- Obiad.

- Wyjazd w drogę powrotną.

- Powrót do miejsca zbiórki.
Cena od 763 zł zawiera:

- transport komfortowym autokarem wyposażonym w klimatyzację,
- opłaty parkingowe,
- bilety wstępu do wszystkich obiektów (w tym bilet do Term Bania ),
- opiekę pilota,
- usługi licencjonowanego przewodnika,
- 3 noclegi w pokojach z łazienkami,
- wyżywienie (3x śniadanie, 2x obiadokolacja, 1x uroczysta kolacja biesiadna z kapelą góralską, 1x obiad),
- ubezpieczenie NNW,
- podatek VAT.
Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.Minimalna liczba uczestników 45 osób pełnopłatnych.

UWAGA! Każdy program modyfikujemy według życzeń klienta.

 
ZAPISZ SIĘ!

Formularz rezerwacji