22, Warszawa trówymiarowa – 1 dzień
CENA: od 112 zł- Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych.  

- Przyjazd do Warszawy. Zwiedzanie indywidualne Centrum Nauki Kopernik jednego z najnowocześniejszych tego typu muzeów w Europie. Tu możemy nie tylko obejrzeć, ale przede wszystkim wziąć udział w doświadczeniach, dzięki czemu skomplikowane zjawiska zachodzące w przyrodzie stają się zrozumiałe jak nigdy dotąd. Na wystawie „Świat w ruchu” można przekonać się na własnej skórze, co odczuwa człowiek podczas trzęsienia Ziemi. Na wystawie „Re:Generacja” dowiemy się czego i dlaczego się boimy. Wystawa „Strefa światła” to miejsce dla tych, którzy chcą się dowiedzieć, co łączy czarny kryminał z fotonami, a w galerii „Człowiek i środowisko” możemy zajrzeć w głąb własnego ciała i spotkać się oko w oko z wątrobą. Tutaj poznamy granicę własnych możliwości, tajniki zmysłów i ciała. Ciekawostką Centrum Nauki Kopernik jest element wystawy „Korzenie cywilizacji” czyli Teatr Robotyczny, w którym grają w pełni programowalne, humanoidalne roboty naturalnej wielkości, naśladujące sposób poruszania się i mimikę człowieka.

- Przejazd do Cinema Park – kino 6D. Seans wg aktualnego repertuaru („Królestwo zwierząt”, „Niezwykły świat techniki”, „4 Żywioły”, „Podróże Kosmiczne”, „Wszystko o człowieku”, „Przełącz się na ekologię”). Cinema Park nie jest kolejnym kompleksem kina, ale udoskonalonym i unikalnym produktem, który ma na celu połączenie edukacji, kina oraz parku rozrywki. To szeroki wachlarz fascynujących i nowatorskich rozwiązań, wykorzystujących możliwości nowoczesnych multipleksów. To niezwykłe miejsce, w którym nie ma mowy o chwili nudy. Seanse Cinema Park wyświetlane są w sześciu salach, a każda z nich to zupełnie inna dawka filmowych emocji. Zabawa zaczyna się w sali ruchu wyposażonej w fotele, które są wspaniałym symulatorem lotu. W sali 3D dzięki specjalnym okularom można obserwować ekscytujące trójwymiarowe obrazy. W sali wyobraźni widzowie uczestniczą w słuchowisku, a w sali muzyki w niezwykłym seansie, któremu towarzyszą kolorowe efekty świetlne. Sala inspiracji gwarantuje uczestnikom chwilę zadumy i refleksji w czasie oglądania filmów dokumentalnych, a sala interaktywna test wiedzy na wielkim ekranie i rywalizację o pierwsze miejsce!

- Udział w warsztatach wypiekania pizzy. W trakcie warsztatów uczestnicy zgłębiają tajemnice produkcji pizzy, a potem zamieniają się w kucharzy i samodzielnie przygotowują swoją ulubioną pizzę. W programie: wykład na temat produkcji pizzy, samodzielne przygotowanie swojej ulubionej mini pizzy, napój dla każdego uczestnika.

- Powrót do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych.
Cena od 112 zł zawiera:

- transport komfortowym autokarem z klimatyzacją,
- bilety wstępu na atrakcje zawarte w programie,
- opłaty parkingowe,
- opiekę pilota,
- ubezpieczenie NNW,
- podatek VAT.


 
+ możliwość zamówienie obiadu w drodze powrotnej – 20zł

Cena obowiązuje przy grupie min. 45 osób + 4 wychowawców/opiekunów (gratis)
Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.   Pilot nie oprowadza po atrakcjach zawartych w programie.

Każdy program modyfikujemy według życzenia klienta!


 
ZAPISZ SIĘ!

Formularz rezerwacji