25, Warszawa dla najmłodszych – 1 dzień
CENA: od 89 zł


- Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych.

- Przyjazd do Warszawy. Pobyt w Manufakturze Cukierków. Zapraszamy na pokaz tworzenia małych, słodkich dzieł sztuki. Spektakl rozpoczyna się od wylania gorącej masy na granitowy blat, później dodanie do niej aromatów, barwników i ,,wyciąganie cukru na haku”. Podczas pokazu można zobaczyć cały proces tworzenia wzoru, aż do momentu uzyskania efektu końcowego w postaci maleńkiego karmelka. Na koniec  każdy z uczestników otrzymuje opakowanie cukierków i lizaka. Metoda wykonywania cukierków pochodzi z XVII w., dlatego też nie używane są do produkcji żadne specjalistyczne maszyn. Pokaz jest bardzo widowiskowy i trudno go opisać słowami. To po prostu trzeba zobaczyć!

- Przejazd do Centrum Blue City, pobyt w największej sali zabaw w stolicy Inca Play. Na powierzchni ponad 1500m2 mieszczą się różnorodne atrakcje dla dzieci w każdym wieku między innymi: karuzele z wesołego miasteczka: diabelski młyn, skacząca wieża i piracki statek, dwa małpie gaje, automaty ale także interaktywna podłoga z grami o różnym poziomie trudności, labirynt powierzchniowy z panelami zabawowymi, ścianka wspinaczkowa, oraz wiele innych atrakcji.

- Przejazd do Muzeum Geologicznego. Zwiedzanie z przewodnikiem. Jedyne tego typu muzeum w Polsce, które eksponuje w sposób pełny zagadnienia budowy geologicznej Polski. Różnorodność ekspozycji zainteresuje każdego: bogate kolekcje skał, liczne okazy minerałów i skamieniałości ułożone są w tematyczne wystawy. Zobaczymy także szkielety wymarłych zwierząt z epoki lodowcowej: mamuta, nosorożca włochatego oraz niedźwiedzia jaskiniowego. Zrekonstruowano też polskiego dwunożnego dinozaura – dilofozaura, tropy polskich dinozaurów. Całość uświetniają: model pustyni i naturalnej wielkości rekonstrukcja jaskini.

- Powrót do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych.
Cena od 89 zł zawiera:
   
- transport komfortowym autokarem z klimatyzacją,
- opłaty parkingowe,
- bilety wstępu na wszystkie atrakcje,
- usługi przewodnika,
- opiekę pilota,
- ubezpieczenie NNW,
- podatek VAT.


+ możliwość zamówienia obiadu w drodze powrotnej – 20złCena obowiązuje przy grupie min. 45 osób + 4 wychowawców/opiekunów (gratis)
Uwaga!
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po atrakcjach zawartych w programie.

 

Każdy program modyfikujemy według życzenia klienta!


 
ZAPISZ SIĘ!

Formularz rezerwacji