24, Warszawa nowocześnie – 1 dzień
CENA: od 109 zł- Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych.

- Przyjazd do Warszawy. Zwiedzanie z przewodnikiem Telewizji Polskiej. Zobacz Telewizję od kuchni i poczuj się jak gwiazda! Zwiedzanie Telewizji Polskiej od kuchni (siedziba przy ul. Woronicza) - wizyta w studiach telewizyjnych, pomieszczeniach reżyserskich, pracowniach dekoracji (w miarę możliwości).

- Przejazd na Niewidzialną Wystawę. Zwiedzanie z przewodnikiem. Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło… Ciekawe? Dziwne? A może naturalne? Czy godzina bycia niewidomym może otworzyć Ci oczy? Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa interaktywna podróż w niewidzialny świat, podczas której będziesz mógł wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, węchu, równowagi. Poznasz nie tylko trudności z jakimi spotykają się niewidomi. Doświadczysz jak poruszać  się w miejskim zgiełku, jak zapłacić za kawę w barze, jak poruszać się po mieszkaniu w całkowitych ciemnościach i nie tylko. Widziałeś już mówiący zegarek? Maszynę do pisania brajlem? Pokażemy Ci przedmioty i narzędzia, których niewidomi  używają na co dzień. Na wystawie nasi Przewodnicy – osoby niewidome lub niedowidzące – poprowadzą Cię w podróż, która zmieni Twoje życie!

- Przejazd do Centrum Nauki Kopernik. Zwiedzanie indywidualne jednego z najnowocześniejszych tego typu muzeów w Europie. Tu możemy nie tylko obejrzeć, ale przede wszystkim wziąć udział w doświadczeniach, dzięki czemu skomplikowane zjawiska zachodzące w przyrodzie stają się zrozumiałe jak nigdy dotąd. Na wystawie „Świat w ruchu” można przekonać się na własnej skórze, co odczuwa człowiek podczas trzęsienia Ziemi. Na wystawie „Re:Generacja” dowiemy się czego i dlaczego się boimy. Wystawa „Strefa światła” to miejsce dla tych, którzy chcą się dowiedzieć, co łączy czarny kryminał z fotonami, a w galerii „Człowiek i środowisko” możemy zajrzeć w głąb własnego ciała i spotkać się oko w oko z wątrobą. Tutaj poznamy granicę własnych możliwości, tajniki zmysłów i ciała. Ciekawostką Centrum Nauki Kopernik jest element wystawy „Korzenie cywilizacji” czyli Teatr Robotyczny, w którym grają w pełni programowalne, humanoidalne roboty naturalnej wielkości, naśladujące sposób poruszania się i mimikę człowieka.

- Powrót do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych.
Cena od 109 zł zawiera:

- transport komfortowym autokarem z klimatyzacją,
- opłaty parkingowe,
- bilety wstępu na wszystkie atrakcje,
- usługi przewodników,
- opiekę pilota,
- ubezpieczenie NNW,
- podatek VAT.


 
+ możliwość zamówienie obiadu w drodze powrotnej – 20zł

Cena obowiązuje przy grupie min. 45 osób + 4 wychowawców/opiekunów (gratis)
Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.   Pilot nie oprowadza po atrakcjach zawartych w programie.

Każdy program modyfikujemy według życzenia klienta!


 
ZAPISZ SIĘ!

Formularz rezerwacji