26, Warszawa kulinarna – 1 dzień
CENA: od 95 zł



- Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych.

- Przyjazd do Warszawy. Seans w Cinema Park – kinie 6D do wyboru wg aktualnego repertuaru. Cinema Park nie jest kolejnym kompleksem kina, ale udoskonalonym i unikalnym produktem, który ma na celu połączenie edukacji, kina oraz parku rozrywki. To szeroki wachlarz fascynujących i nowatorskich rozwiązań, wykorzystujących możliwości nowoczesnych multipleksów. To niezwykłe miejsce, w którym nie ma mowy o chwili nudy. Seanse Cinema Park wyświetlane są w sześciu salach, a każda z nich to zupełnie inna dawka filmowych emocji. Zabawa zaczyna się w sali ruchu wyposażonej w fotele, które są wspaniałym symulatorem lotu. W sali 3D dzięki specjalnym okularom można obserwować ekscytujące trójwymiarowe obrazy. W sali wyobraźni widzowie uczestniczą w słuchowisku, a w sali muzyki w niezwykłym seansie, któremu towarzyszą kolorowe efekty świetlne. Sala inspiracji gwarantuje uczestnikom chwilę zadumy i refleksji w czasie oglądania filmów dokumentalnych, a sala interaktywna test wiedzy na wielkim ekranie i rywalizację o pierwsze miejsce!

- Pobyt na warsztatach wypiekania pizzy. W trakcie warsztatów uczestnicy zgłębiają tajemnice produkcji pizzy, a potem zamieniają się w kucharzy i samodzielnie przygotowują swoją ulubioną pizzę. W programie: wykład na temat produkcji pizzy, samodzielne przygotowanie swojej ulubionej mini pizzy, napój dla każdego uczestnika.

- Przejazd do Manufaktury Cukierków. Udział w warsztatach „Ukręć sam lizaka”. Zapraszamy na warsztaty podczas, których samodzielnie zrobimy lizaki. Na koniec  każdy z uczestników otrzymuje opakowanie cukierków i lizaka. Metoda wykonywania łakoci pochodzi z XVII w., dlatego też nie używane są do produkcji żadne specjalistyczne maszyn.

- Powrót do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych.




Cena od 95 zł zawiera:
   
- transport komfortowym autokarem z klimatyzacją,
- opłaty parkingowe,
- bilety wstępu na wszystkie atrakcje,
- opiekę pilota,
- ubezpieczenie NNW,
- podatek VAT.

+ możliwość zamówienia obiadu w drodze powrotnej – 20zł



Cena obowiązuje przy grupie min. 45 osób + 4 wychowawców/opiekunów (gratis)
Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.   Pilot nie oprowadza po atrakcjach zawartych w programie.
 

Każdy program modyfikujemy według życzenia klienta!


 
ZAPISZ SIĘ!

Formularz rezerwacji