29, Warszawa w 6D – 1 dzień
CENA: od 100 zł- Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych.

- Przyjazd do Cinema Park – kino 6D. Seans „Królestwo zwierząt”. Cinema Park nie jest kolejnym kompleksem kina, ale udoskonalonym i unikalnym produktem, który ma na celu połączenie edukacji, kina oraz parku rozrywki. To niezwykłe miejsce, w którym nie ma mowy o chwili nudy. Seanse Cinema Park wyświetlane są w sześciu salach, a każda z nich to zupełnie inna dawka filmowych emocji. W trakcie seansu „Królestwo zwierząt” odkryjemy dziką naturę każdym zmysłem. W sali 3D założymy specjale okulary i wspólnie z kluczem ptaków wybierzemy się w ekscytującą podróż w czasie ich corocznych migracji. W sali wyobraźni wspólnie z grupą przyjaciół wybierzemy się na wyprawę po amazońskiej dżungli. W sali ruchu weźmiemy udział w podwodnej podróży po głębiach mórz i oceanów. W sali muzyki dowiemy się w jaki sposób porozumiewają się ze sobą zwierzęta. W sali interakcji odpowiemy na pytania dotyczące zwierząt. W Sali inspiracji pokażemy film o małych orangutanach. Zobaczymy jak nabywają nowe umiejętności, które pozwolą im przetrwać w dzikiej dżungli.

- Udział w warsztatach Lego. Po seansie dzieci zbudują z klocków makietę ZOO. Te niezwykłe zajęcia uczą działania i pracy w zespole oraz rozwijają zdolności wizualno – przestrzenne. Gwarantują również świetną zabawę połączoną z kreatywną nauką.

- Przejazd do Manufaktury Cukierków. Udział w pokazie wytwarzania słodyczy. Zapraszamy na pokaz tworzenia małych, słodkich dzieł sztuki. Spektakl rozpoczyna się od wylania gorącej masy na granitowy blat, później dodanie do niej aromatów, barwników i ,,wyciąganie cukru na haku”. Podczas pokazu można zobaczyć cały proces tworzenia wzoru, aż do momentu uzyskania efektu końcowego w postaci maleńkiego karmelka. Na koniec  każdy z uczestników otrzymuje opakowanie cukierków i lizaka. Metoda wykonywania cukierków pochodzi z XVII w., dlatego też nie używane są do produkcji żadne specjalistyczne maszyn. Pokaz jest bardzo widowiskowy i trudno go opisać słowami. To po prostu trzeba zobaczyć!

- Powrót do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych.Cena od 100 zł  zawiera:
   
- transport komfortowym autokarem z klimatyzacją,
- opłaty parkingowe,
- bilety wstępu na wszystkie atrakcje,
- opiekę pilota,
- ubezpieczenie NNW,
- podatek VAT.
+ możliwość zamówienia obiadu w drodze powrotnej – 20zł

Cena obowiązuje przy grupie min. 45 osób+4 wychowawców (gratis)
Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po atrakcjach zawartych w programie. 
 

Każdy program modyfikujemy według życzenia klienta!


 
ZAPISZ SIĘ!

Formularz rezerwacji