30, Egzotyczna Warszawa – 1 dzień
CENA: od 102 zł- Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych.

- Przyjazd do Muzeum Azji i Pacyfiku. Udział w warsztatach „Kropka po kropce jak Aborygeni”. Malarstwo kropkowe było tworzone przez rdzennych mieszkańców Australii – Aborygenów. Zachwyca sposobem przedstawiana świata – zwierzęta często wyglądają jakby były prześwietlone promieniami rentgena, a cała kompozycja jakby była malowana z perspektywy lotu ptaka. W trakcie zajęć uczestnicy nie tylko poznają technikę plastyczną, lecz także przyswoją sobie symbolikę przedstawień, która jest ukryta głęboko, pod powierzchnią farby.
Owocem zajęć będą kolorowe bumerangi z doczepionymi magnesami, które mogą potem ozdobić lodówkę lub ścianę i oczywiście głowa pełna wiadomości o Australii.

- Przejazd do Manufaktury Cukierków. Udział w pokazie wytwarzania słodyczy. Zapraszamy na pokaz tworzenia małych, słodkich dzieł sztuki. Spektakl rozpoczyna się od wylania gorącej masy na granitowy blat, później dodanie do niej aromatów, barwników i ,,wyciąganie cukru na haku”. Podczas pokazu można zobaczyć cały proces tworzenia wzoru, aż do momentu uzyskania efektu końcowego w postaci maleńkiego karmelka. Na koniec  każdy z uczestników otrzymuje opakowanie cukierków i lizaka. Metoda wykonywania cukierków pochodzi z XVII w., dlatego też nie używane są do produkcji żadne specjalistyczne maszyn. Pokaz jest bardzo widowiskowy i trudno go opisać słowami. To po prostu trzeba zobaczyć!

- Przejazd do Centrum Zabaw Kolorado. 2 godz. pobyt. Salę Zabaw Kolorado wyróżnia fakt, że oprócz tradycyjnych konstrukcji wyposażona jest również w wiele ciekawych urządzeń na bazie sprężonego powietrza, przeznaczonych do interaktywnej zabawy piłeczkami (fontanny, armatki, stoły kreatywne itp.). Sala Zabaw została także  wzbogacona o nowe platformy zabaw interaktywnych, stworzone między innymi w oparciu o grę świateł i obrazów.  

- Powrót do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych.Cena od 102 zł  zawiera:
   
- transport komfortowym autokarem z klimatyzacją,
- opłaty parkingowe,
- bilety wstępu na wszystkie atrakcje,
- opiekę pilota,
- ubezpieczenie NNW,
- podatek VAT.
+ możliwość zamówienia obiadu w drodze powrotnej – 20zł

Cena obowiązuje przy grupie min. 45 osób+4 wychowawców (gratis)
Uwaga!
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po atrakcjach zawartych w programie.
 
 

Każdy program modyfikujemy według życzenia klienta!


 
ZAPISZ SIĘ!

Formularz rezerwacji